Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Butaság lenne már összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butaság lenne már összejönni vele?

Figyelt kérdés
Van egy fiú..már úgy egy éve kezdtünk el beszélgetni,de akkoris csak néha,de amióta egy suliba járunk mindennap beszéltünk (Facebookon) De nemis ezzel van a baj,hanem,hogy eddig 2 alkalommal jött oda.Az elsőnél is nagyon jól elvoltunk hüülyéskedtünk ,beszélgettünk..Facebookon meg mindig írtunk utána nagyon aranyos srác meg minden ,de most a napokban odajött hozzám beszélgettünk utána óránk volt(külön) és utána megint odajött.Elkísért a buszomig és ott hülyéskedtünk és megcsókolt..és azt mondja meg írja,hogy szeretne velem járni..Ezt eddig is írta,de mostmeg aaaa...Félek,hogy r*bancnak gondol,pedig nem vagyok olyan és nagyon rosszul érzem magam emiatt,de nagyon tetszik a fiú és tudnám is szeretni,csak félek,hogy csalódni fogok meg ,hogy ő most mit is gondolhat. De a barátai is azt mondják,hogy sokat beszél rólam azóta meg minden. Namindegy..:) Bocsi,hogy hosszú lett:) Köszi a normális válaszokat előre is:)
2013. szept. 16. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel neki. Ő tetszik neked.


Mi a pokolnak kreálsz problémákat?

2013. szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
semmi baj :)
2013. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak zavar,hogy mit gondolhat rolam. Nem vagyok könnyűvérű meg máskor nem vagyok ilyen,de ő tényleg tetszik s aa basszus:) de igazatok van:)
2013. szept. 16. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!