Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Butaság lenne 18 évesen 31...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butaság lenne 18 évesen 31 éves pasival összejönni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem, de te érzed...
2009. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most igy elso ranezesre azt mondom, igen, De ez sokmindentol fugg, komoly kapcsoltatot szeretnel e, o milyet szeretne??? Gondolkozik e mar csaladalapitason es te??? Altalaban azert nem javasoljak, mert 31 eves ferfi mar hazasodni szeretne hamarosan, te meg meg nagyon fiatal vagy, mas ertekrenddel rendelkeznek...de nem ismerem egyikotoket sem...nezd meg, mit szeretne...lehet hlgy csak szexet, abba ne menj bele.
2009. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
HATALMAS BUTASÁG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A KORODBELIEKKEL ALAKITS KI KAPCSOLATOT RÁÉRSZ KOMOLYKODNI 25-30 ÉVESEN
2009. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség...majd ha egy kicsit idősebb leszel!most még a korodbeliekkel járj...gondloj bele...13 év!
2009. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miért lenne butaság? Mit bánnék meg? eddig eléggé élem az életem...(pasik terén értem)
2009. jan. 25. 20:31
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Ha meg kell kérdezned, akkor bizonytalan vagy.

Ha bizonytalan vagy, nem vagy szerelmes.

Ha nem vagy szerelmes, hülyeség.

2009. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még jó hogy nem vagyok szerelmes!!! A kérdésem az lenne h érdemes lenne-e össze jönni vele vagy sem. Kapcsolatban alakul ki a szerelem...
2009. jan. 25. 20:43
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Látszik, hogy fiatal vagy és butuska, ha így gondolod.

Nem azután kell megismerni a másikat, hogy kapcsolatban vagytok és lefeküdtetek, hanem azelőtt.

Valami nagyon nem stimmel veled, talán még az elején rontottad el, a randizással.

Ha 31 éves, akkor hamarosan családja lesz, és biztos nem veled. Ha 31 évesen még nem nőtt be a feje lágya, és 18 évessel kikezd, akkor épp összeilletek.

2009. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Butaság? Nem tök menő. De azért majd a gyerekéért ne felejts el időre odaérni az oviba mert ő sokáig dolgozik.

Ha pedig már kimerült a szex, ne lepődj meg h lecserélt.

Addig hajrá

2009. jan. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia, nekem 32 évesen volt 18 éves barátnőm egy fél évig. Más városban laktunk és nagyon eltértek a gondolataink, de vicces volt más generációt felfedezni mindkettőnknek. Ő tapasztalt férfit kapott, aki nem csak szexuális téren tanítgatta, hanem egyéb dolgokban is adott néhány jó tanácsot, én meg friss érdeklődő lányt. A pasijait is megbeszéltük, a legutolsóig. Ott éreztem, hogy valami komoly kezdődik, és visszavonultam.

Remélem, segítettem abban, hogy helyes döntést hozz.

2009. jan. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!