Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a fiatal lányok (14-15-16 Éves) náluk jóval idősebbel szeretnének összejönni (25-30)?

Figyelt kérdés
Rengeteg ismerősöm van aki nálánál sokkal idősebb férfiakkal vannak. Azt mondták hogy azért mert komolyabbak. Érdekelne miért akarnak idősebb férfival együtt lenni. És ki az akit zavarja hogy ismerőse (gyerekkel) jár.Mert engem nagyon zavar és nem tudom hogy most én vagyok a hülye hogy nem tudom elfogadni.

2013. aug. 20. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Mert az a menő.
2013. aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A volt barátnőm egy 30 èves miatt hagyott el (14 volt) a pasi megdugta..aztán kidobta utánna.

Jött sírni hogy bánja idézem "meg le is szopl@k meg minden csak fogajd vissza "

Szánalmas..a fiatalok nagy része ilyen.....

2013. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
#2 én ott helybe felakasztottam volna..szánalmas ribizlik
2013. aug. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#3

2-Es vagyok..megtettem volna ha nem szerettem volna..

2013. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne általánosítsunk, tényleg nagy része azért jár idősebekkel mert komolyabbak, értebbek stb... a barátnőm 20 éves és 27 éves fiúval jár, mikor összejöttek ő 14 volt a fiú 21, mégse azért volt vele a fiú, hogy jól megkúrja, hanem azért mert tényleg szerette, és a barátnőm se azért szedte össze mert az volt a menő.. :) De ez egy saját szerény vélemény.
2013. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 piriiiiii ***** válasza:

Én 16 éves vagyok, és mondjuk nálam nem annyira érdekelt a kor, de jobban kedvelem az idősebbek társaságát. Mondjuk én már alapjáraton jobban kedvelem az idősebbek társaságát, legyen szó nőről, férfiről - mindegy.

Nem tudom, mi a meglepő ebben, én valahogy egy korombeli fiúhoz sem tudnék hozzászólni, egyrészt, ahogy a legtöbb kinéz... Mondjuk nekem az egyetlen igazi barátom, aki eddig volt, az is most lesz csak 19.

És nem is azt mondom, szóval nem nagyon szeretnék mondjuk 25 évesnél idősebbel intim, vagy bármilyen közelebbi kapcsolatba kerülni... nem volna értelme, hiába bírom az idősebbeket. Úgy gondolom, hogy nálam a 20-22 év körüliek vannak előnyben. De mint mondottam fentebb, nem érdekel a kor.

És igen, basszus, pont beletrafáltál, öcsém. A felnőttek valamiért (nem is tudom, hogy miért...) komolyabbak, mint a nyámnyila, 15-16 éves kamaszfiúk.

2013. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem érdemes általánosítani,nincs két egyforma ember,nekem 30 -as pasi létemre a fiatalabb csajok jönnek be,ez van.
2013. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 piriiiiii ***** válasza:
57%

Amúgy meg ez fordítva is így van. Több szempontból fordítva. Sok 25-30 éves férfiember szívesen megkúrna pár 16 év körüli csitrit, illetve sok 16 éves fiú is a 30-as nőkre gerjed.

De mindenkinek a saját dolga ez. Nem tudom, mi közöd Neked ehhez.

2013. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
tanulni akarnak és jól is teszik.
2013. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

én hogy őszinte legyek, "félek" az idősebbektől

na meg a szüleim örökre bezárnának a szobámba és csak suliba mehetnék

szval ne általánosítsunk

2013. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!