Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a fiatal lányok (14-15-16 Éves) náluk jóval idősebbel szeretnének összejönni (25-30)?

Figyelt kérdés
Rengeteg ismerősöm van aki nálánál sokkal idősebb férfiakkal vannak. Azt mondták hogy azért mert komolyabbak. Érdekelne miért akarnak idősebb férfival együtt lenni. És ki az akit zavarja hogy ismerőse (gyerekkel) jár.Mert engem nagyon zavar és nem tudom hogy most én vagyok a hülye hogy nem tudom elfogadni.

2013. aug. 20. 16:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket.

Piriiiiii örülök hogy téged nem zavar hogy egy 30 éves pasi egy 14 évessel randizik.

2013. aug. 20. 16:55
 12/14 anonim ***** válasza:
Mert egy 25-30 éves kereső pasi és van rá pénze, hogy a kis csajt elvigye ide oda, és vegyen neki ezt azt. Míg a suliban járó kölyköknek semmi lóvéjuk.
2013. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 piriiiiii ***** válasza:
Én azért nem látom ennyire durvának a helyzetet, kedves kérdező. Ha egy 14 éves egy 30 évessel jár, az pedofília, így a kérdés értelmetlen, mert azt nemhogy senki nem érti, hanem minden TILTJA is.
2013. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz a korkülönbség, sok minden működhet. Az is ha csak szexelnek - egy fiatal lánynak jobb, ha egy tapasztalt, idősebb pasival kezd bele a szexbe, mint ha egy kanos tinivel. Az is ha járnak - egy idősebb pasi többet tud adni a párjának, intellektuálisan, élményben, mindenben. És szerintem akár a házasság is működhet - a családomban volt 15 év korkülönbségű házaspár, és boldogan éltek amíg meg nem haltak pár éve.

Szóval szerintem ez működhet, és - mint minden - emberfüggő. Pl. én is a fiatalabb lányokhoz vonzódom, 30-as létemre huszonéves a párom.

2013. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!