Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi! Miről beszéljek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Robi794613 kérdése:

Első randi! Miről beszéljek? Tipp vagy ilyesmi.14F

Figyelt kérdés

Már egy ideje teszik egy lány , egy osztályba járunk .Eddig nem nagyon beszéltem vele ,de el akarom hívni.

Rólam: visszahúzódó vagyok,nem nézek ki rosszul,elég okos is vagyok,nem vagyok egoista,tanulok gitározni,tervezünk pár haverommal bandát alapítani.De az utolsó kettőt senki sem tudja rólam az osztályban.

a lány:szép,okos,teniszezik mást nem is nagyon tudok róla.

Régebben tetszett neki egy srác (ezt ő mondta (nem nekem(de igaz))),egy hónapja kb,de nem volt köztük semmi(asszem).Az osztályunkban is van egy srác aki lehet hogy tetszik neki,tavaly vele ült(ülésrend miatt)és ma is(nem ülésrend miatt)(2013.09.02(év első napja).

eljönne velem egyáltalán.eddig bíztam benne de elbizonytalanodtam.A KÉRDÉSRE IS VÁLASZOLJATOK LÉGYSZI.



2013. szept. 2. 19:20
1 2
 11/11 anonim válasza:
szerintem kérdezd meg,hogy tetszel-e neki?
2013. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!