Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy beszéljek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Próbálom röviden,esti tagozatos gimibe járok ami ketten és péntekenként van egy héten.Van egy lány aki szintén velünk jár és tetszik szeretném megismerni.Csak pár perces szünet van elszívni egy cigit mondjuk és olyankor mindenki kijön az udvarra,ottvan barátnője is így nemtudom milyen ürüggyel is tudnék odamenni és beszélgetni vele esetleg...Azon gondolkoztam hogy ráírok fészen kicsit beszélgetünk ha visszaír és akkor következőre már simán odamennék hozzá mert akkor kicsit már ismerem és rögtön tudnék vele miről beszélni.Viszont a lány 3évvel idősebb tőlem,én 20vagyok és nemtudom hogy ha így ráírnék lehet nem is válaszolna és nem is érdekelné.Szerintetek mit csináljak?

2012. nov. 6. 01:13
 1/3 A kérdező kommentje:
kedden*
2012. nov. 6. 01:16
 2/3 anonim ***** válasza:
egy próbát megér a ráírás.
2012. nov. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Énis ezen vagyok hogy írok neki hátha.
2012. nov. 6. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!