Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyenek a nők? (F/21)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a nők? (F/21)

Figyelt kérdés

Vasárnap találkoztam egy lánnyal. Másnap megbeszéltük, hogy szerdán megint találkozunk. Szerda reggel a csaj lemondta a találkozót, de azt mondta, hogy majd megbeszélünk egy másik időpontot... Aztán onnantól fogva bármit írtam neki facebookon, láttam hogy elolvasta, de nem reagált semmit. Ma felhívtam hogy akkor mi van most... Erre közölte velem hogy igazából van egy másik srác, akivel találkozott hétfőn, meg csütörtökön is, és most vele más...

Ha vasárnap találkozott velem, és másnap (hétfőn) azt mondta hogy találkozzunk szerdán, akkor mi az, hogy aznap még találkozott egy pasival? :(

Ez annyira nem szép dolog szerintem.



2013. aug. 31. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

jézusom, ennyi nap nincs is egy héten öreg...XDDD


felejtós a csaj. figy érthető. 2 pasi hajtott rá, és a jobbat válaszza. nem nyertl nála ennyi.

keress mást.

2013. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben, a lány egyidős volt velem, de végül tőle 10 évvel idősebb hapsit választott magának -_- 19/F
2013. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pain for Pleasure ***** válasza:

A kérdés így pontos: Miért ilyen ez a lány?

Mert ugyebár nem az összes nő volt szemét veled.

2013. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak megijedt tőled, mivel idegen voltál számára. Nem mindenki akar egy idegen pasival ismerkedni, vagyis találkozni. De ízlések és pofonok, nem jöttél be neki, ennyi!
2013. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lany nem volt veled valami kedves, sot...

De most komolyan : miert ilyenek a nok? kerdesed nem igazsagos, az, h egy lany ilyen volt veled, miert jelenti azt, h akkor a noi nemmel vannak problemak??

Raadasul a statisztikak is azt mutatjak, h a ferfiak sokkal inkabb hajlamosbbak ilyenekre, mint a nok..

Igazabol nem kerdeztel semmit sem, csupan egy koltoi kerdest tettel fel, valamint elmeselted mi tortent veled...

2013. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!