Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érjem el, hogy merjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy merjen közeledni?

Figyelt kérdés
A barátommal elég jól ismerjük egymást (legjobb baráti viszony volt közöttünk mielőtt összejöttünk) Elég távolságtartó (gondolom ez majd idővel változik) Úgy érzem ennek köze van ahhoz is hogy nekem már volt barátom,neki még nem volt barátnője. Azt hittem,hogy már a 3. "hivatalos" randinkon megcsókol meg ilyenek,de csak a kezemet fogta meg. Az első barátom már rögtön megcsókolt,szóval most össze vagyok zavarodva ami a "sorrendet/tempót" illeti....valaki help légyszi!

2013. aug. 31. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Foglalt vagy, így nincs esélyem nálad, tehát nincs okom segíteni a kérdésben... :P
2013. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pfff kösz (sértődött fej:D)
2013. aug. 31. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont ez a szitu nálunk is. Én kerek perec megkérdeztem, miért fél. Azt mondta azért, mert nem tudja hogy kell csinálni és fél hogy elrontja..

Én erre azt mondtam hogy a félelme nem fog csak úgy elmúlni. Ő erre: Igen. Igazad lehet.


És ekkor megcsókolt

2013. aug. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy tapasztalatlan és fél hogy elront valamit ugyhogy szerintem te kezdj közeledni felé.
2013. szept. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!