Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan próbálnátok ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan próbálnátok ismerkedni a helyemben? (lent leírom a többit)

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg, hogy még nem csajoztam be soha, és nem vagyok már fiatal. Szeretnék én is végre egy párt, de személyesen nem igazán tudok ismerkedni, ezért társkereső oldalakon próbálkoznék. Viszont ha szóba jön, hogy nekem még nem volt senkim, sokszor nem is hiszik el. Azt hiszik csak kamuzok, meg hogy át akarom verni őket ezzel, és lekoptatnak emiatt. Nem vagyok rá büszke, hogy így állok, de nem akarok hazugsággal indítani egy párkapcsolatot. Egész életemben hazudgáltam meg titkolóztam emiatt, mert hát szégyelltem ezt, de már szeretném vállalni magamat, mert besokalltam a sok évi kamuzástól meg boldogtalanságtól. Csak hát manapság úgy tűnik ez már egyszerűen hihetetlen, hogy ennyi idősen kezdő vagyok.

Ti mit tennétek a helyemben? Most már inkább titkoljam tovább az egészet?



2013. aug. 22. 10:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kb én is így vagyok a témában, csak én nem találok társkeresőkön kommunikálni képes lányokat se. Más oldalakon, meg csak az ország másik felében élőeket találok. Na, de szerintem egyszerűen mond azt, hogy nincs kedved mesélni az előző barátnőidről, mert ez nem a kedvenc témád. Ezzel nem mondtad azt, hogy nem volt, se azt, hogy mi volt. Amikor már megbíznak benned eléggé, akkor pedig már nem fogja őket elriasztani. Ha mégis, akkor annyira mégse kedvelhetett. 27f
2013. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
3: Igen, próbálkoztam ott is, de élőben is, nagyon sok helyen, de mindig visszautasítást kaptam, pedig az átlagos kategória képviselői között keresgélek. De már kezdek belenyugodni, hogy sosem lesz senkim.
2013. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát végül is logikusan hangzik, 11-es... Lehet, hogy ezt a "taktikát" kéne választanom. Mert ha eleve ezzel indítok, akkor biztos meghátrál a többség, és hát akkor kénytelen lennék az első lánynál megmaradni, aki ezt így elfogadja. Még akkor is, ha nem vonzódok hozzá. Annak meg gondolom nem sok értelme, mert boldog úgysem lennék.
2013. aug. 23. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!