Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Miért zavar titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért zavar titeket, ha a barátotok a húgotokkal akar ismerkedni, vagy fordítva?

Figyelt kérdés
és most nem arra gondolok, hogy nem akarja, hogy szemét alakkal álljon össze a húga, mert ismeri, szóval tudja, hogy rendes a srác
2013. aug. 20. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a haverom ne döngesse a HÚGOMAT.
2013. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ASOT ***** válasza:

Mert a haverom, a barátom, és ha tényleg barát, akkor az ember elveszíthet egy húgot és egy barátot is.

Van akit egy életen át ismerünk és néha pofára esünk.


De biztosan van olyan személy akire azt mondanám hogy megérdemlik egymást. Mert jót érdemel mind a kettő.


De ezen nálam nem kell gondolkodni mert a haverjaim túl idősek lennének hozzá :)

2013. aug. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor nem zavarna
2013. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azt hiszem, hogy ezt sosem fogom megérteni :D ha a tesómnak a barátnőm kellene, szerintem nem lenne gáz, ha ők így boldogok. bár ez csak feltételezés, nem tudom valójában hogy reagálnék.
2013. aug. 20. 14:23
 5/10 anonim ***** válasza:
adom az elsőt
2013. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, hogy ha összejönne a bratyód az egyik legjobb barátnőddel, akkor szarul esne.
2013. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
engem nem zavart a bátyám és az egyik barátnőm kapcsolata, ameddig nem kezdték el ölni egymást és ültem a két tűz közt :)
2013. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én leszarom, az ő dolguk... :))
2013. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lesz...nám, ő dolguk.
2013. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én a húgomat úgy féltem, mintha a lányom lenne..:D Szóval az aljanép barátaim, haverjaim ne is nézzenek rá, mert a húgom az más 'kasztba' tartozik, mint ezek a suttyók..:D
2013. aug. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!