Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan próbálnátok ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan próbálnátok ismerkedni a helyemben? (lent leírom a többit)

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg, hogy még nem csajoztam be soha, és nem vagyok már fiatal. Szeretnék én is végre egy párt, de személyesen nem igazán tudok ismerkedni, ezért társkereső oldalakon próbálkoznék. Viszont ha szóba jön, hogy nekem még nem volt senkim, sokszor nem is hiszik el. Azt hiszik csak kamuzok, meg hogy át akarom verni őket ezzel, és lekoptatnak emiatt. Nem vagyok rá büszke, hogy így állok, de nem akarok hazugsággal indítani egy párkapcsolatot. Egész életemben hazudgáltam meg titkolóztam emiatt, mert hát szégyelltem ezt, de már szeretném vállalni magamat, mert besokalltam a sok évi kamuzástól meg boldogtalanságtól. Csak hát manapság úgy tűnik ez már egyszerűen hihetetlen, hogy ennyi idősen kezdő vagyok.

Ti mit tennétek a helyemben? Most már inkább titkoljam tovább az egészet?



2013. aug. 22. 10:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Barmit is csinalsz stilusosan csinald.A mult,a penz,a kulso csak masodik helyen alnak,semmit sem tudsz veluk kezdeni ha nincs stilusod...
2013. aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Én 27 évesen sem találtam még magamnak párt, szóval átérzem a helyzeted (mondjuk velem még csak randira sem jönnek el lányok, amint meglátják a külsőm, máris dobva vagyok.)
2013. aug. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyjából egyidős vagyok veled. Társkeresőkön próbálod te is?
2013. aug. 22. 10:56
 4/13 anonim ***** válasza:
de h lehet h sose, egyszer se volt senkid?
2013. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Figyi, először is: nem hazudgáltam (ez a Maunika sóban volt csak elfogadott), hanem hazudoztam.


A második: Ha kimondod nekik az igazat, hogy még nem volt senkid, és ezért koptatnak le, akkor nem gondoltál még arra, hogy mondj valami olyasmit, hogy volt két komoly kapcsolatod? Egyrészt ez nem olyan nagy hazugság, mert az aktuális párodat nem fogja érdekelni az előző két csaj, másrészt így nem fogják azt hinni, hogy csak a sunájuk miatt kamuzol, hátha így összejönnek veled.


Tehát egyszerűen: hazudj magadnak pár nőt és meglesz az első igazi nőd! Ennyi!

2013. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát erre így kicsit nehéz válaszolni, mert ugye én meg azt nem értem, hogy másoknak hogyan sikerült...

De valószínűleg azért, mert nagyon "befelé forduló" ember vagyok, és nem igazán tudtam soha emberi kapcsolatokat kialakítani. Nekem ez alapjáraton nem megy. Próbáltam megtanulgatni/ellesni másoktól dolgokat, de sajna mindent nem lehet ilyen módon átvenni.

2013. aug. 22. 11:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Hazugság... jajj, a férfiaknak komolyan ez az első gondolatuk??? Aztán ne csodálkozzatok.....
2013. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Persze, gondoltam már arra, hogy hazudok egy komoly kapcsolatot, de ha megkérdezi ki volt, akkor találjak ki egy személyt? Mutassak neki egy random csajt FB-on, és mondjam hogy ő az? Érted...

Én úgy hallottam eddig, hogy a lányokat eléggé szokta érdekelni, hogy ki volt az ex, mert hát ő szokott lenni nekik az "első számú közellenség", vagy nem jól tudom?

2013. aug. 22. 11:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Szokott minket érdekelni, de főellenség csak akkor lesz belőlük, ha a pasi még mindig az exekkel foglalkozik, irogat, stb
2013. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Értem. Mondjuk ez logikus is.. csak hát az élet néha nem logikus..:)

És ha pl. egyszer azt mondaná a pasid, hogy "figyu, valójában nem volt előtted senkim, csak kamuztam, hogy ne nézzél nagyon furának", akkor az nagyon kiakasztana? Vagy inkább rosszul esne?

2013. aug. 22. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!