Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódíthatnék meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnék meg egy olyan srácot, akinek még nem volt tartós párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Pedig nagyon ráférne már, és én szerintem illenék is hozzá. Teljesen megfogott. Szelíd, nyitott, jó humorú.
2008. jún. 30. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Valamiért mégsem volt komoly kapcsolata -> van vele valami gáz. Egyébként meg, FŐZZ neki :) Azt szeretik.
2008. jún. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

¨lehet hogy ez a sràc tul félénk?ezért nem volt még tartos kapcsolata?vagy épp az ellenkezöje?

ha neked szimpatikus,hàt akkor jelezd ezt neki,küldj neki sms-t (jo éjszakàt,jo reggelt,hogy van,stb ,)de ne vidd tulzàsba,ugy értem ne napi 4-5 sms-t,ezt nem minden fiu szereti.egy szexi ruha is megteszi a magàét!!!!!!!

természetesen reagàlni fog,ha te is tetszel neki,probàlj mindig közelében lenni,de a kellö tàvolsàg legyen meg!!!!!!!¨¨ha elég bàtor vagy egy idö utàn te monnd el neki hogy mit érzel,de ha te kellesz neki,egy idö utàn ö fog lépni!!!!!!!!!!

2008. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jaja, hát egyelőre én is azt a taktikát folytatom, h próbálok a közelében lenni, "barátkozni", de elég sok időt töltöttünk már el így, és nem lett semmi (én nem vagyok nagyon "a csaj kezdeményezzen" elv híve) :(
2008. jún. 30. 09:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Bizalom az alapja, szerintem.
2008. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy: célozgass!! AZ mindig bejön :) Ha akarja érteni, érti, ha nem, nem...
2008. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem neked kéne meghódítani, max rávezetni aztán hagyni hogy a faszikám ténykedjen aztán azalatt még időd is lesz kiismerni, mert nehogy pofáraesés legyen a dologból, ha egyszer nem volt tartósa sosem. Vagy te vagy baromi rossz emberismerő vagy ő fogott 4-szer mellé sorozatban!
2008. jún. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A lényeg hogy türelmes legyél.Nekem fél évembe telt mire mgszereztem a kiszemeltet,de megérte.Neki sem volt még komoly kapcsolata ráadásul fiatalabb nálam pár évvel,de annyira megfogott a srác hogy tudtam,hogy ő az aki kell és senki más.Fél évig csak barátkoztunk,illetve mint utólag kiderült ő is akart már az első két hónap után csak nem mert lépni.Most lassan 9 hónapja hogy együtt vagyunk és imádom.Ja és a nagy áttörés egy buli után történt hajnalban (valahogy este sokkal merészebbek a pasik)és én kérdeztem rá,hogy valójában mit is érez irántam,mert ez már több mint barátság.Nagyon nehezen mondta ki de nem hagytam magam.Szóval megszenvedtem érte,de megérte,Ő a legédesebb,legkedvesebb pasi a világon!:)
2008. júl. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves? Sikerült?
2009. okt. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem sikerült sajnos, komoly értékrendbeli különbségek húzódnak köztünk :(
2009. okt. 26. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!