Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan, aki még nem randevú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki még nem randevúzott soha, de volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Például baráti körből jöttek össze, vagy ilyesmi.
2011. júl. 9. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy honnan ismerik egymást.

A párkapcsolat más "dimenzió", mint a szex.

Az igazi párkapcsolatnak része a "randevu", mindíg. ameddig a kapcsolat tart. Akár egy életen át.

Egyéb kapcsolatokban nincsen "randevu", mert annak a lényege más.

2011. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, asszem nekem volt randim, de azzal sosem jöttem össze, akivel randiztam. Olyan lendülettel felejtettem el, hogy csak na :D

Akivel nem randiztam, azzal jöttem össze :)

2011. júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem baráti körböl jöttem össze volt barátommal :D koncerten ismertem meg. Nem randiztunk 1x sem mielött össze jöttünk :"D

4,5évig voltunk együtt. 21/L

2011. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!