Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hullócsillag nézés első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hullócsillag nézés első randin. Hol, mikor, miket vigyek?

Figyelt kérdés

Itt olvastam egy kérdést erről,és megtetszett az ötlet. Nekem is most lesz az első randim egy sráccal,akivel eddig egyszer találkoztam (mikor megismertem) és azóta facen csetelünk. Szerintem tetszene neki az ötlet,meg is kérdezem,lenne-e kedve hullócsillagokat nézni velem a csillaghullás idején.:) Nos,ez eddig okés,de hol nézzük őket? Én hazahozni nem akarom még,és azt sem akarom,h ő vigyen haza (és nyilván ő sem). Esetleg a tóparton egy padon? Na és kb mikortól kéne? 9-10 körültől? Mivel egy köztes városban találkozunk,ezért mindkettőnknek buszoznia kell,így hajnalig mindenképp ott kell majd maradnunk.:) És mit vigyek? Gondoltam rá,h vehetnénk együtt valami bort,aztán meginnánk közben. Vélemény?:D

18/L


2013. aug. 7. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
egy plédet vigyél, a bor jó ötlet, ja és CONDOM :$ Ebből gyalulás lesz :$
2013. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is elmész dolgozni, hogy legyen pénzed. Vagy rabolsz. Leszerződöl a NASA-val, hogy vigyenek fel neked pár nagyobb sziklát. Ti pedig kiültök és végignézitek a műsort, ahogy a sziklák leesnek. Ha raboltad a pénzt, akkor utána pedig menj börtönbe.
2013. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hol? A szabadban.

Mikor? Lehetőleg este.

Mit vigyek? Pokrócot,kajcsit.

2013. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tavaly augusztusban a barátaimmal néztünk csillag hullást egy tisztáson. Nem igazán figyeltem, hogy mikor volt mert kicsit már be voltam nyomva, de 9-10 szerintem már jó. A tópartot is jó ötletnek tartom, de ne padról nézzétek, mert ki fog törni a nyakatok, inkább terítsetek le egy plédet és feküdjetek rá. Csillaghullás nem másodpercenként van, viszont 2 mp alatt vége egynek. A bor is jó ötlet, de csak 1-et vegyetek, nem bebas*ni mentek, az egy még belefér, kicsit jobb kedvetek lesz, ennyi. De vigyél egy sima vizet, vagy üdítőt is szerintem. Meg esetleg valami kajcsit, mert hajnalig sok idő van, éjszaka pedig lassabban telik az idő, megéhezhettek. Amit még nagyon ajánlok, az a meleg ruha. Lehet, hogy 9-10-kor még nincs hideg, de éjfél után nagyon le tud hűlni a levegő. Mi tavaly majdnem megfagytunk.

Egyébként szerintem nagyon jó ötlet ez az egész :D Bár én is lány vagyok de én odáig meg vissza lennék ha valaki felhozná nekem ezt az ötletet. Szerintem a fiú is értékelni fogja :)


20/L

2013. aug. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ! :) De jó lenne,ha összejönne! :)
2013. aug. 8. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!