Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit csinálok rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Kicsit elegem van abból, hogyha egy lánnyal össze akarok jönni, az ismerkedés kezdetén (pl.: levelezés, csetelés) tök jó minden, de mikor randizunk, akkor vagy már az első, vagy a második randin közlik, hogy legyünk csak barátok.


Folyamatosan azt szajkózzák a csajok, hogy egy intelligens, figyelmes, előzékeny pasira vágynak, de mégis sok lány a "rossz fiúkkal" kavar.


Ha úgy adódik, jól el tudok beszélgetni idegen lányokkal, és ha első pillantásra akár megtetszik valaki, nem vonakodom esetleg spontán elkérni a telefonszámát. Szóval nem hinném, hogy még mindig önbizalom hiányos vagyok. (Nem tagadom, régebben az voltam, nem mertem odamenni a lányokhoz, de manapság próbálok minél jobban kezdeményező lenni.)


Nem tartom magam önző és beképzeltnek, szeretek a lányra odafigyelni, beszélgetni vele. Az első randin természetesen nem engedem fizetni, mindíg bókolok, kedves vagyok vele, előzékeny. Beszélek neki a családcentrikusságomról (hisz ilyen is vagyok, ebben nőttem fel), az esetek többségében ilyen téren totál egyezik a véleményünk.


Szóval próbálok olyan lenni, akire oly sokan vágynak és mégis mindig a barát zóna... :(


25/F



2013. aug. 2. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
csak legyél önmagad, majd találsz vkit
2013. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Épp ez az, mindig önmagamat adom, és az mindig a barát zónához elég. Mi lehet a baj?


Lányok! Milyen pasira vágytok a fentieken túl?

2013. aug. 2. 20:56
 3/9 anonim válasza:

Kedves kommentáló. Írtad hogy levélben vagy chaten jól elvagy a lányokkal élőben, pedig nem úgy mint szeretnéd. Nos ennek lehet az is az oka, hogy nem jössz be nekik. Sokan a külsőre is mennek.....A másik riasztó tényező lehet, hogy már 1-2. randin már a családcentrikusságról beszélsz. Ez is lehet riasztó. Mármint nekem is az lenne az első pár randin, ezt szerintem később célszerű felhozni mikor már együtt jártok egy kis ideje. Én ezt gondolom.


20/L

2013. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem meg nem adod önmagad. Valamiért ez az érzésem.


meg talán azért is mert itt tudatosan jellemzed magad, szerintem ha úgy tényleg felszabadultan, önmagadat adva randizgatnál stb, nem jönnél ide ezzel a kérdéssel.. habár persze meglehet...


dee pl itt van hogy, PRÓBÁLOK OLYAN LENNI, hát ne, ne próbálj!

2013. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Így leírva nincs gond azzal, amilyen lehetsz, és írásod alapján is értelmesnek tűnsz. Nem lehet, hogy nagy próbálsz a lányoknak megfelelni? Az is lehet, hogy nem vagy elég "macsós" Ez hülyén hangzik, de nagyon sok lánynak az is fontos, hogy ne csak kedves és előzékeny legyél, de lássa benned a férfias erőt és a kisugárzást. Nem lehet, hogy ez hiányzik? Nyilván nem a kigyúrtság a lényeg, hanem az, hogy milyen a kisugárzásod. Persze így is lehet lányt fogni, de én úgy gondolom, a többségnek fontos a férfias viselkedés. Lehet ezt jellemezted te "rossz fiú"ként.

Vagy, még valami eszembe jutott, magamból kiindulva, nem tudom, más lányok ezzel spec. hogy vannak: de engem kicsit idegesít az, hogyha a fiú túl-túl udvarias. Kedves dolog, ha előreenged az ajtóban vagy bókol egyszer-kétszer, de ennyi elég. Én sosem várom el, hogy kifizessék a fogyasztásomat, sőt, jobb szeretem én kifizetni a magamét (vagy ha esetleg első egy-két randin mégis ő fizetett, mert ragaszkodott hozzá, elvárom, hogy a harmadikon én fizethessem mindkettőnkét), illetve a túl gyakori és túl sok bókolástól pedig őszintétlennek tűnik a dolog. Olyan túl lehengerelni akarónak. Egyszer, mikor találkoztok, bőven elég megjegyezni, hogy csinos a ruhája, vagy jól áll a haja, de pl engem már a több zavar.

2013. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"nem hinném, hogy még mindig önbizalom hiányos vagyok"

De az vagy. Ha lenne önbizalmad, akkor azt mondanád, hogy van önbizalmad. Ahogy írtad, tipikus önbizalomhiányos megfogalmazás. Valószínűleg már javult a helyzet, de még dolgozz rajta.


A másik nagyon tipikus hiba, hogy rögtön a terveidről beszélsz, családcentrikusságról már az első randin. Ez akkor még ijesztő. Akkor is, ha a lány is hasonlóképp gondolkozik.


A randik szóljanak egyszerűen arról, hogy jól érzitek magatokat együtt. Ennyi. Nőknél is az a legtutibb hódítási trükk, hogy jól kell érezni magunkat és mosolyogni (tapasztalat: működik!), szerintem férfiaknál se lehet nagyon máshogy.


Ja és persze ne próbálj olyan lenni, amilyenre sokan vágynak. Keresd azt a nőt, aki arra vágyik, ami te vagy. Ha szerepet játszol, csak magaddal szúrsz ki, hiszen lehet, hogy pont emiatt fogsz barátzónába kerülni...

2013. aug. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

naah , ehm, igen az utolsó jobban megfogalmazta amit mondani akartam mint nekem sikerült. Szóval ja, az írásodból látszik, nem vagy te még felszabadult stb, de ahogy mondtam


szerintem akkor nem is lennél itt,, hát ez van, és egyébként sem jó ezeket kiirkálni, csak magadba erősíted azt a tudatot hogy,, nincs önbizalmad stb,


Vagy mint amikor írnak valami depis stb szöveget, kirakja facebookra, aztán meg rájön hogy de gáz, és törli, vagy csak fogja a képét és szarul érzi magát egy csomó ideig, hogy mi a francnak írt ilyet,, szóval általában ezeknek a panaszkodó írásoknak semmi pozitívuma nincs, de ez itt kb az összes kérdésre elmondható, mindegyiken érezni ezt, és 2. ezen kívül örömmel megnézném ki az aki úgy igazán tudott valamit kezdeni a válaszokkal, értek neki bármit is

2013. aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy szó: külső. Valaki itt megjegyezte, hogy sok lány a külsőre is megy. Nem igaz. MINDEN lány CSAK a külsőre megy. Ezt jól jegyezd meg.
2014. jún. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NilevePe válasza:
oksi!!!ez nem fedi az igazságot..mert attól függ kinek, milyen az ízlése az érték rendszere...most hiába néz ki ha szól egy szót...és elásta a magát...aki csak a külsőségekre megy hűűű óriásikat fog koppanni...mit ér a külső...semmit...attól még lehet valaki gusztustalan, mert ad magára!EGYETÉRTEK A TÚL ELŐZÉKENYSÉGRŐL, ÉS DICSÉRGETÉSRŐL..ENGEM TOTÁL IRRITÁL AZ ILYEN...LEGYÉL TITOKZATOS..ELÉRHETETLEN,TEDD KÍVÁNCSIVÁ..NE ADJ KI MAGADBÓL SEMMIT, MEG NE KEZDJ EL BARIZÓS DUMÁT LEVÁGNI, PANASZKODNI SE.JUJ..:D..KÉRD ISTENT HOZZA EL SZÁMODRA AZ IGAZIT..NE..KOLDULGASS..SENKINEK A SZERETETÉRT!
2018. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!