Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az amit rosszul csinálok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit rosszul csinálok, lányok? Külföldön simán megnéz minden jó csaj.

Figyelt kérdés

Most voltam Horvátországban nyaralni,és hát.. strandon ha elmentem egy jó csaj mellett végig szemeztünk egymással,sőt volt olyan is aki mosolygott rám :D

185 cm vagyok,nem volt még barátnőm,nem vagyok kigyúrt állat,van rajtam felesleg,átlagos testalkatú vagyok..szélles vállaim vannak,elvileg jóképű.Barna hajú,zöldes-kék szemű.


Tulajdonságaim :


Rossz : Csendes,visszahúzódó vagyok nagy társaságokban így osztályban is.Magányos farkas vagyok


Jó : jó tanuló,kedves,jó fej a lányokkal stb..


Ennek ellenére a lányoknak akiket ismerek és tetszenek,én nem jövök be egyiknek se.Nem tudom mért..

Horvátban azért nálam jóval idősebbek nézegettek 16 felett biztos volt mindegyik,én meg csak 15 vagyok..de idősebbnek nézek ki,utcán mindig komolyan nézek,illetve viselkedek,nem a hülyülős típus vagyok.

Mit rontok el?


2013. júl. 28. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
15 évesen mit akarsz még, úgy istenigazából?
2013. júl. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne térj el a kérdésről,köszi.
2013. júl. 28. 23:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos Magyarországon a lányok nem olyanok, mint külföldön.

Haha.. ez jó vicc, mert én is magyar lány vagyok. :D

Mindegy..

Szóval, szerintem itt a korombeli lányok nagyon felszínesek, csak a külsőre adnak első találkozásnál, viszont utána a pasit hibáztatják, ha kiderül, hogy egy érzéketlen bunkó (persze tisztelet a kivételnek). Horvátba például én is voltam, velem ugyan ez volt, csak a másik véglet. Egy csomó sráccal leálltam angolul cseverészni, meg hasonlók, mind-mind kedvesek voltak, mai napig tartom velük a kapcsolatot.

Viszont itt a fiúk félnek kezdeményezni, messziről nézik az "áldozatukat" stb...

Esetleg ha kaphatok egy képet, az alapján tudnék többet is mondani, de így látatlanba csak ennyi jutott eszembe.:))

L/14

2013. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Strandon mindenki vizslatja egymást, sok nyaraló, ereszdelahajad üzemmódban.
2013. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

egyetértek az előttem szólóval, a mai lányok borzasztó felszínesek >< Mindig csak a külsőt nézik meg, és nem a belsőt, ami szerény véleményem szerint nagyon fontos, mert lehet valaki akármilyen sármos, ha egy tökfej... :) Azok alapján amiket leírtál, nagyon aranyos srác lehetsz, nem értem, miért nem jössz be nekik.

14/L :)

2013. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 afntdib5 válasza:
A matekházid már kész van?
2014. dec. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!