Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kövérebb lánynak mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövérebb lánynak mennyi esélye van hogy randira hívják?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 17:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
96%
hidd el van esély:)én is azt hittem hogy nincs és most boldogabb vagyok mint valaha;)
2008. jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
:D
2008. jún. 28. 15:51
 13/23 anonim ***** válasza:
Szia! Veled egykorú lány vagyok, és én is sokat rágódom ezen a kérdésen. Bár tapasztalataim szerint a fiúk kb. 17 éves korig csak a külsőségekben hisznek...Szóval egy kis hátránnyal indulunk...
2008. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
szerintem semmi hátrányal nem indulsz. én 14vok 164cm/60kg még is egy csmó pasi megfordul utánam az utcán, a pasiaimat sorra-rendre én hagyom el... a fiúk jobban szerik az olyan csajokat akiken lehet valamit fogni) meg legalább az agyban nem nyomod meg:)
2008. júl. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Köszi hogy ilyen jókat írtok :)

Mondjuk én inkább olyan 19 évesen kezdenék kapcsolatot.

Addig szerintem felesleges.

És addigis nem a vékonyabb hanem a macisabb pasikat nézem :D

2008. júl. 1. 21:54
 16/23 anonim ***** válasza:
45%
Semmi esélyed nincs. Jobb, ha elkezdesz fogyni.(Ha valóban dagadt vagy.)
2009. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
ne kockulj a gép előtt, fogyizz, sportolj vmit, ne rokker cuccokba járjál, hanem valami nőiesebbe és akkor lesz palid. de ha csak 19évesen akarsz csávót akkor minek kérded? de hidd el előbb fog bizseregni a borsód...
2009. okt. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nőiesen? Nah azt már nem. Undorítóak azok akik "nőiesen" öltözködnek. Kösz nem. Fogyizni pedig nem fogok :) Elfogadom magam, pasizni pedig nem kell még ilyen korban szerintem, fontosabb a tanulás. De köszi a válaszokat :)
2009. nov. 1. 15:18
 19/23 anonim ***** válasza:
Én 19 éves vagyok, kicsit kövérkés.. már volt jó pár barátom, de a mostani az mindenen túl tesz.. nagyon vékony, zörögnek a csontjai, de mégis imád engem :D Úgy vagyok jó neki ahogy vagyok :D Imádom (L)
2010. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Nálam a teltebbek a nyerők ;)

De az a baj, hogy nagyon sok, amúgy teljesen normális alakú lány kövérnek érzi magát, fel nem tudom fogni, hogy miért van ez...

De ezektől a csontsovány, beképzelt botsáskáktól hányni tudnék, ha meglátom bárhol. Na ők az ellenpélda, akik azt hiszik, hogy szépek, amúgy egy normális férfi bottal sem piszkálná őket...

2010. ápr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!