Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kövérebb lánynak mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövérebb lánynak mennyi esélye van hogy randira hívják?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 17:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

Képet kérünk!

Egyébként nálam (és még jó pár férfinál) jobb esélye van, mint egy soványnak.

2008. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Amúgy 14 éves vagyok
2008. jún. 27. 17:56
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem csak meg akarod majd huzatni magad (ami még korai lenne) akkor picit kevesebb az esélyed, de nem szabad elkeseredni, senki nem marad pár nélkül, ha megfelelően áll a dologhoz.
2008. jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Amennyiben nem öltözöl előnytelenül, és olyan egyéniséged van, ami bőven kompenzálj a külsődet, akkor sok. :)
2008. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hát..Rocker vagyok és félig úgy öltözöm de ettől függetlenül aztmondják hogy kedves vagyok és szeretek másokon segíteni ha tudok.
2008. jún. 27. 18:06
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Legalább annyi esélyed van mint egy vékony lánynak, mivel nem mindenki csak azokat szereti. Nekem is jobban tetszenek a ducibb lányok, főleg a rockerek mivel én is az vagyok, de sokszor előnytelenül öltözködnek, azt hiszik hogy bő ruhákban jobban mutatnak pedig ez nem igaz. Persze a miniszoknya sem jó választás, valahol a kettő között:)
2008. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%

Minden a kisugárzásodon múlik. Ha te úgy mutatod magad, hogy

tetszel magadnak, és elfogadtad magad, akkor nagyobb önbizalmad lesz, és nagyobb az esély rá, hogy megtetszel valakinek és randira hív. Barátnőm huga is ducibb, 15 éves, de annyira ezt sugározza magából, amit az imént leírtam, hogy jó ránézni.

2008. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ennyien válaszoltok :)
2008. jún. 27. 19:53
 9/23 anonim válasza:
90%

Üdvözletem...


Rocker? Az jó, bírom az olyan csajokat ^^


Én inkább a "töltött galamb effektust" kedvelem inkább, mint a "3 hónapja ne meszek, de megyek hányni"-t. Persze bizonyos kereteken belül... :) Szerintem van esélyed. Sőt... Ha kedves vagy, rendes, nem kurva, stb. akkor minden rendben.


Szóval, hajrá. :)

2008. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
33%
ha csak otthon ülsz, és ilyen kérdéseket írogatsz az oldalra, akkor nem sűrűn lesz faszid. pasizz a neten.
2008. jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!