Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lenne így kimutatnom egy lánynak hogy mit érzek iránt?

Figyelt kérdés
Szóval lenne egy lány aki bejön nekem de nem tudom hogyan mondjam meg neki mert már régóta ismerjük egymást és nem tudom mit szólna a dologhoz.. Van amikor hazakísérem ha már úgy késő van és arra gondoltam hogy a legközelebbi alkalom adtával mikor elkísérem majd haza, hirtelen adok majd neki egy puszit aztán mint ha misem történt volna gyorsan elköszönök tőle és lépek. Ha meg pofon vág akkor tudom miért kaptam!

2013. júl. 31. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
ne titkold, mert majd vki lecsapja a kezedről:D
2013. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha az arcára adod, nem fog felpofozni
2013. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de szerintem inkább úgy adj neki puszit hogy szándékosan félig a szájára csússzon, és ha hagyja, nem jön zavarba, nem húzódik el, akkor adhatsz egyet a szájára is, utána csók :) Pofon vágni egy pusziért nem fog, ha ismer.
2013. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy lány nem fog megpofozni, ha kedves vagy és ismer téged!

A legtöbbjük kedves ember.. lehet hogy még örülne is neki.

A legjobb amit tanácsolhatok hogy legyél bátor, és tökös! Minden lány szereti ha a pasi pasi és nem kis nyámnyila.


"Ha az Internet Explorer elég bátor ahhoz, hogy megkérdezzen, lehet-e az alapértelmezett böngésződ, akkor te miért nem vagy elég bátor ahhoz hogy randira hívj egy lányt?"


Az elv ugyan az. Bátorság, határozottság, tökösség.

De mivel a kérdésedre kell válaszolnom, és segíteni akarok, adok neked egy tanácsot.

Élőben (és ne interneten) nézz a szemébe, és hívd randira!

Ha kedves és rendes vagy vele, és látszódik rajtad az elszántság, a bátorság, egyszóval a dominancia mint egy erős és tudatos férfi, nem hogy nem fog nemet mondani de még örülni is fog.

Egy randi nem a világ.. De ebből ő megtudhatja, hogyan is érzel (azzal h elhívod közlöd vele h tetszik neked. Jobb mintha elé állsz és "csáá tetszel") és persze ezzel a randival már el is indulhatsz a megszerzéséhez vezető úthoz.

És ezen a randin (ha jól sikerült a randi, és élvezte, és látszott rajta hogy kedvel téged) akkor a végén a búcsúzásnál szájon puszilhatod.


A lényeg a lényeg: ne fiúként tekintsen rád, hanem érett, felelősségteljes és bátor férfiként! E szerint cselekedj, és akkor tiéd lehet minden lány!

2013. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gabu88 válasza:

Figyelj én abban hiszek hogy ez egy lehetőség..:)

mért hagynád ki? mikor bejön neked és mivan akkor ha te is neki? :) maga az ötlet am jó amit kitaláltál támogatom..:)

de azt javaslom hha utána faggat majd h mért adtad akk hívd el mondju sétálni az a tuti üljetek le vhova ink park v pad v ijesmire gondolok és a biztos az az ha rákérdezel majd hirtelen h baj volt e h adtad? ha azt válaszolja h nem akkor ott helyben adj neki még 1 et..:)

a többit pedig már intézitek magatoktól..;)

csak bátran megpofozni nem fog azt csak akkor és azért hha nem ismernéd v nem lennétek jóban és úgy v hha letapiznád a semmiből úgy h nem ismernéd..ha pedig csók lesz belőle..ne görcslölj..bátran engedd h vigyen az áradat ne gondolkozz csak élvedz azt h vele vagy és h ő is élvezi mert ez az egyik legjobb érzés..:)

sok sikert és ha van vmi kérdés akk írj bátran..:)

2013. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha hagyja hogy hazakísérd pláne ha kézen fogtad, akkor nyugodtan megteheted, hogy megcsókold. Általában érezni lehet, hogy engedi-e. :)
2013. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha nekem tetszik a srác,és nem csókol meg,ha az alkalom adott,azt nem bírom elviselni:D
2013. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2013. aug. 8. 22:20
 9/10 anonim ***** válasza:

puszi? nálam ez alap dolog hogy ha elkísérek egy lányt akkor kérek tőle egy ölelést közben meg ő kap egy puszit

15f

2013. aug. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Ha jó neked vele, akkor búcsúzáskor öleld meg és csókold meg. Hidd el mennyekben leszel, ha ezt megteszed :))
2013. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!