Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Furák a barátaim. Az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furák a barátaim. Az egyik most belémzúgott vagy megutáltak. Csaj vagyok és van négy fiú haverom akikkel szoktam lógni de most más. Ötlet?

Figyelt kérdés
1,5 Éve vagyunk haverok (csak) és iaz egyik meg totál hülyén viselkedik ha beszélnék vele elmegy vagy elfordul ha semmit nem teszek piszkál. fura és idegesítő. ja és mindig a hátam mögött beszélnek.

2013. júl. 12. 05:10
 1/3 anonim válasza:
Mondd neki(k), hogy van pasid, aki epp most kapott el toled gyogyithatatlan nemi betegseget amitol nem lehet gyereke.
2013. júl. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy hogy még nagyon fiatalok. Gyanítom nincsen barátnőjük és rajtad próbálkoznak valamit. Jellemző a kamaszokra, majd megtanulják, hogy jobb hogyha más lányok után nézzenek.
2013. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ő az első lesz a b terv
2013. júl. 12. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!