Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom hogy mitévő legyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mitévő legyek? Hétfőn randym lenne egy 22 éves pasival. Billiárdoznánk stb. meg mondta h menjünk át hozzá filmet nézni. Fogalmam sincs hogy akarok e tőle többet mint barátság és hogy mitévő legyek.

Figyelt kérdés
hozzá teszem hogy ahol talnánk az neki 10 perc nekem meg majd egy óra.. 15/l
2009. okt. 24. 12:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A "randy" szóból kiderül,h Te sem lehetsz,egy hú de érett kislány..nmetudom mégis mit vársz.Arra biztos jó vagy neki,h megdugjon,általában az idősebb srácok jól be tudják szédíteni a hülye kis fruskákat.Ha komolynak akarsz tűnni,akkor állj a sarkadra és mondd meg kerek perec,h neked mi fér bele és mi nem.Ne hagyd,h az orrodnál fogva vezessenek!
2009. okt. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
van annyi eszem hogy ne engedjek meg olyat amit nem akarok és elég érthető is h megtudjam neki mondani a randynak sztem semmi köze nincs a komolyságomhoz mert most mennyivel több/kevesebb ha "i" vel írom?
2009. okt. 24. 13:12
 13/15 anonim ***** válasza:
szerintem menj fel hozzá, vedd fel a legjobb tangádat meg melltartódat és hagyd hogy puszilgassa a pisilődet. nincsen abban semmi rossz. na.
2009. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég sanszos, hogy mit akar tulajdonképpen. Első randin 21 évesként sem mennék fel első nap a fiú lakására.. pedig hát..azért én már nem 15 vagyok :P


Ne hagy Magad ebbe belecsábítani. Amúgy meg a billiárd az egy jó ötlet.. de ha Neked messze van. Mond meg neki, hogy Te jobban örülnél, ha valami olyan helyre mennétek, ami Neked közelebb van :) Ha számítasz, akkor nem fog megsértődni és változtat a terven. :)


Amúgy az érettség nem kortól függ. Abszolút nem.. Nem hiszem, hogy egy 22 éves szex centrikus fiúval jól járnál.

Ha nem találtál Magadhoz valót a 17-19 évesek között az egy dolog.


Nekem 2 évvel fiatalabb a barátom és nem rég költöztünk össze. Pedig amúgy előtte én is úgy gondoltam, hogy csak pár évvel idősebbel fogok összejönni, mert a velem egykorúak is olyan éretlennek tűntek.


Erre így hozta a sors, egy 2 évvel fiatalabba szerettem bele :P:) És volt 21 éves barátom amikor 17 voltam. A város bikája.. azért szakítottunk mert 2 hónap után nem voltam hajlandó lefeküdni vele.


A mostani barátom, ha kellett volna egy évet is kibírt volna, csak mivel benne már meg tudtam bízni, mert nem követelőzött, neki nem is kellett annyit várni. :)

2009. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
örülök hogy neked ekkora szerencséd volt :)
2009. okt. 24. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!