Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz ügy! Mi tévő legyek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz ügy! Mi tévő legyek ha 1 több éves barátság szálai izzottak fel bennem? .

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla barátok vagyunk de én már többet akarok ő pedíg elzárkózik mindenféle párkapcsolattól. :/ (fiú vagyok)
2009. máj. 26. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem azért hogy szemétkedjek,de tegnap már feltetted ugyanezt a kérdést.Ha elzárkózik akkor úgyse fogsz tudni túl sok mindent csinállni,max ugyanazt amit tegnap már elmondtam,plussz vársz még egy kicsit
2009. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne tedd tönkre a "barátságot". Hidd el nem éri meg! Akármilyen nehéz ez. Mert Ő nem akarja. Ha akarná,akkor talán. Ez egyébként mindig így van. Az egyik fél többet érez. Általában a férfi az! :)
2009. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha elzárkózik, akkor így jártál. Keress valaki mást! Semmi sem tart örökké, előbb-utóbb túljutsz ezen, ha találsz egy lányt, aki szívesen jár veled.
2009. máj. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igaz tegnap feraktam 1 választ kaptam rá...

Túl kéne lépni igaz...Voltál már szerelmes?...

Az is igaz h nem kéne elrontani a barátságot ez most akkor sakk matt és patt? Gáz :S

2009. máj. 26. 17:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Viszonzottan még soha nem voltam szerelmes, de viszonzatlanul már igen, szóval tudom milyen, és azt is tudom, hogy túl lehet lépni rajta, ha nem ragaszkodsz görcsösen a csajhoz.
2009. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kérdezőnek:Ha nekem mondtad hogy voltam e már szerelmes,igen képzeld most is az vagyok,egyébként meg a múltkori egy választ is én írtam
2009. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!