Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem előző 9 éves szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem előző 9 éves szeretői kapcsolatából maradhat-e barátság?

Figyelt kérdés
A férjem 13 éve elvált. 9 évig volt szeretői kapcsolatban , a találkozás ez idő alatt is nagyon nehézkes mert külföldön élt. Viszont a neten gyakori kapcsolatban voltak. Amikor én jöttem a férjem elmondta a hölgynek , h vége van közöttük és , h megnősül stb. A férjem nekem is elmondta ezeket ill amit úgy érzett tudnom kell a 9 évről. A hölgy időközönként jelentkezik és írnak egymásnak. Persze a férjem ezt nem mondta el én találtam meg egy két , igaz , jelentéktelen mondatokat ,ill a férjem fényképet küldött neki magáról, engem ez zavar.Kérdeztem , h mi szükség van erre -a válasz- semmit nem jelent . Barátok maradtak , Arra a kérdésre , h miért keres ? azt válaszolta a férjem , h a nő unatkozik biztos , de h ő nem szokta keresni, hívni stb. A baj , h én ezt nem hiszem el .Szerintem a férjem is keresi . Találkozni nem tudnak mert mi nagyon messze élünk. Engem már a tudat is zavar, h miért van itt közöttünk. Mit tegyek , szeretnék másként érezni! Nem bízom a férjemben , pedig itt van velem mindig együtt vagyunk , de ez az írogatás -ami nem olyan gyakori- csak én gondolom ? , már nem tudom . Én nem voltam ilyen . Mit nem adok meg neki? Kérdezzek rá?
2010. nov. 21. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

én is voltam/vagyok szeretői kapcsolatban. és elképzelhetetlennek tartom hogy ez később barátságba forduljon. ha tartom vele a kapcsolatot, akkor ott szex is van, ha pedig már nem, akkor nem is beszélgetünk, tehát barátság sincs. szerintem.

amúgy én, már csak tapasztalatból mondom, nem hinnék neki. persze teszem hozzá nem ismerem, lehet hogy ő "jófiú"

azt hogy mi hiányzik, vagy mi hiányozhat nem tudhatom, de lehet hogy beszélgetni kellene vele erről, hogy ez így neked nem jó, s szeretnéd ha megszakítaná vele a kapcsolatot.


ennyit tudtam tanácsolni

2010. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ! Megtettem beszéltünk róla azt mondta nincs jelentősége és nincs okom az aggodalomra . Egyszerűen barátok, mert a kilenc év hosszú idő. Szex nem lehet mert mint ahogy mondtam mi nagyon messze lakunk . Amit nem értek , h mi szükség volt arra , h a férjem fényképet küldjön. ? Igaz azt is mondta , h nem kereste eddig sem és ezután sem fogja ! A fényképre nem kaptam választ. Egyszerűen csak elküldte !
2010. nov. 22. 04:37
 3/3 anonim ***** válasza:

és te neked mit súgnak a megérzéseid? elhiszed amit mond, hogy nincs jelentősége, és hogy ez tényleg csak barátság?

és ha közelebb laknátok egymáshoz? szerinted megcsalna vele?


érdekes ez, én már nem tudok hinni a férfiaknak, pedig csak 23 vagyok

(mellesleg az első és egyetlen válaszoló)

2010. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!