Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom hogy mitévő legyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mitévő legyek? Hétfőn randym lenne egy 22 éves pasival. Billiárdoznánk stb. meg mondta h menjünk át hozzá filmet nézni. Fogalmam sincs hogy akarok e tőle többet mint barátság és hogy mitévő legyek.

Figyelt kérdés
hozzá teszem hogy ahol talnánk az neki 10 perc nekem meg majd egy óra.. 15/l
2009. okt. 24. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nyilván nem filmet nézni akar, de ezt te is kitalálhatod. Én szerintem nem mennék bele a filmbe a te helyedben.
2009. okt. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egy laza billiárd senkinek sem ártott. De tény hogy én még a helyedben nem mennék fel hozzá első randin a lakására, főleg akkor hogy ha nem tudod mit akarsz tőle.

Amúgy az hogy a hely neki 10 perc neked egy óra az nem mindig azt jelenti hogy a srác lusta. De beszéljetek meg egy köztes helyett, hogy neked se keljen órát utaznod.

20/F

2009. okt. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
egy nagyon kedves ismerősöm haverja.. ezért nem akarom első sorban azt feltételezni róla :/
2009. okt. 24. 12:16
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát ez a pasi tőled semmi komolyabbat nem akar, csak egy jó dugást.. ne haragudj. De az is sokat elárul róla, hogy hagyja hogy te utazz érte olyan sokat... első randin pedig nem szokás egyből a srác lakására vinni a lányt "filmet nézni"... ne menj ebbe bele.
2009. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem tudom mert már találkoztunk úgy mint haverok..csak most kettesben lennénk... és eddig aranyosakat irogatott.. bár az igaz h elég sexcentrikus..de nem tudom h mit gondoljak =/
2009. okt. 24. 12:22
 6/15 anonim ***** válasza:

Had tegyek 2 megjegyzést:

*A pasi túl idős hozzád

*1. randin SOHA ne menj fel a sráchoz, SOHA!!

2009. okt. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
a kor talán azért nem zavar mert elég dinka.. meg szeretnék egy komolyabb kapcsolatot amit az eddigi 17-19 éves pasijaim se tudtak megadni ..
2009. okt. 24. 12:25
 8/15 anonim ***** válasza:
Ezek alapján csak tuti meg akar d*gni, jó szöveg, jó időzítés és még nem is olyan könnyű elmenekülni az adott helyzetből neked. Itt mindenki azt mondja neked: "Ne tedd!". Viszont te döntesz. A billiárd persze oké.
2009. okt. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
a Randy az nem egy név?
2009. okt. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ha elég elzárkózott lennék vele szemben akkor esetleg rájönne h nem kellene?.. nah meg a közösismerősünk mindkettőnknek sokat jelent.. és hát annak kötvetkezménye lenne ha ilyen szinten rámnyomulna
2009. okt. 24. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!