Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi megy végbe ilyenkor egy 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi megy végbe ilyenkor egy 22 éves srác fejében?

Figyelt kérdés
Nha az egész sztori tömören: 3 hete buliztunk a barátnőmmel és egyszer csak odajött hozzám egy srác és megkérdezte, h adnék e neki egy szájrapuszit, mert ha igen, akkor a barátai minden italt fizetnek neki aznap éjjel (Igen, tudom, nincs ebben semmi nagy ügy, ennyi kreativitásra telik az angol pasiknak...) Persze belementem, jót nevettünk, pont. Majd kb 10 perc múlva jön vissza, h adjam meg neki a telefon számom, mert h szívesen elvisz ilyen kis csónakázós dologra, ami nagyon megy itt angliában, Mondtam persze, megadtam a számom, másnap írt is, egy hétig minden nap írt egy egy smst, de péntek hajnalban írt utoljára és azóta semmi. Pedig minden olyan jónak tűnt, rákérdezett, h mi lenne a ha csónakázás után beülnénk vhova meginni vmit, kérdezgetett a munkáról, meg én is, de péntek délutáni smsemre nem válaszolt. Aztán írtam neki hétfőn, h jól elfelejtett, mire ő válaszolt, h nem felejtett el csak nagyon elfoglalt volt és örül, h írtam neki, meg h jelöljem be facebookon. Másnap be is jelöltem, kerek egy hetet vártam a visszaigazolásra, de semmi, de egyszerűen annyira kedves volt, és kommunikatív (egy ideig) és ugye ő kért meg h jelöljem be, h nem értettem mi történt, így rá egy hétre bejelöltem megint (ez ezen a héten kedden történt) másnap reggel láttam, h visszaigazolt, de ennyi. Azóta se beszéltünk, se sms, se semmi. Valaki mondjam meg nekem, vagy legalább csak a véleményét, h mi a fészkes fene történhetett???!!
2013. júl. 28. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hángöri görlz fukifuki
2013. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Haha ez már volt...
2013. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég logikus: találkozott valaki mással, csak nem akar megsérteni...

Legalábbis nekem csak ez jut eszembe.

Vagy lehet, hogy tényleg nagyon elfoglalt, hirtelen jött valami munka, utazás, esetleg balesetet szenvedett... Bármi lehet. Szerintem finom puhatolózz nála, elvégre is nem maradhatsz tök homályban...

2013. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy ez valami eszement taktika talán?
2013. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, h most a héten nem volt itt a városban, nyaralt... és én is erre gondoltam, h vki közbejöhetett, sztem ez az egyetlen magyarázat lehet rá vagy talán az, h várja, h én írjak neki?
2013. júl. 28. 15:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Hányszor írod még ki ezt a kérdést?:D ha eddig nem kaptál rá értelmes választ, ezután sem fogsz!;)
2013. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!