Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes lehetek? Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lehetek? Mit tegyek? Bajban vagyok!

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy egy ideje megismertem egy pasit.Szoktunk beszélgetni ha találkozunk.Eddig is ismertem,de akkor volt valakim és csak köszöntünk egymásnak.Egyszer együtt mentünk haza és azóta beszélgetünk.Kérdezte,hogy már nem e vagyok együtt a volt barátommal mondtam hogy már szakítottunk.Erre azt mondta hogy jó mert nem szeret hozzányúlni ahhoz ami a másé.Utána meg végig dicsért hogy milyen szép vagyok.Meg hogy szóba került a házasság mondta hogy ne siessem el.Meg ilyeneket mond hogy majd elvisz ide meg oda. Neki van egy lánya,de nincs senkije.Idősebb tőlem én 22 vagyok ő 40valamennyi.Igazából most még nem akarok senkit mert élvezem az egyedüllétet ezt mondtam neki is erre azzt mondta remélem nem sokáig.Ezzel mit akart? De még így konkrétan nem voltunk kettesbe sehol.Az is zavar hogy sokat gondolok rá de igazából félek egy kapcsolattól,de ugyanakkor tudom hogy vkire szükségem van.Csak hallok róla ilyeneket hogy ezt megd...ta meg azt szóval ilyenre nincs szükségem.Szerintetek???

2013. júl. 23. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
ne menjél bele naiv vagy és ezt szeretné kihasználni
2013. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi sajnos még a saját érzéseimmel se vagyok tisztàban.Néha úgy érzem hogy tettszik meg minden de nem tudom én meg semmiféleképp nem fogok lépni.Ès ha elhív valahova mit mondjak???
2013. júl. 23. 22:24
 3/4 anonim válasza:
Ne menj el vele értelmetlen!!! Idos ho z z á d...
2013. júl. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jobb ha hagyod....és nem hiszel neki...
2013. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!