Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehetek szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek szerelmes 13 évesen?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik 1 lány. 2 vagy 3 évvel idősebb nálam. Igaz szerintem én nem tetszek neki de valamiért egész nap csak rágondolok. Nem tom mi van velem. De akármit csinálok csak ő jut eszembe. Ha zenét hallgatok akkor meg pláne eszembe jut.

Igaz van 1 másik lány akinek nagyon tetszek de nekem ő nem tetszik. De ez az idősebb lány nagyon. És ilyet soha nem éreztem, hogy 1 lányra így gondolnék. 1 évvel ezelőtt volt 1 lány aki szintén tetszett és szentem én is tetszettem neki lehet hogy még most is tetszek neki de nem tudom. Még rá sem gondoltam annyit mint az idősebbikre. Szóval szerintetek?



2013. júl. 17. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
NEM!!! Ez egy marhaság! Éld a jelenlegi életed! A 17 évesit MAJD 17 évesen!!!
2013. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
simán lehetsz szerelmes, csak egy év mulva megint valaki más fog tetszeni:D
2013. júl. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Nálam is ez van. De csak akkor vagy tényleg szerelmes ha nem játszod az agyad(magad+valakit felírsz lapra esetleg a párás üvegre) ezt az ovisok szokták. Nekem ez a véleményem.

:D

2013. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 frank1997ize ***** válasza:
én is voltam szerelmes 13 évesen egy 14 éves lányba és ugyanúgy csak rá gondoltam és nagyon szerelmes voltam én is és ő is belém de sajnos már összejött valakivel és már gyereke van tőle és így basztam el.de az a lényeg hogy te is lehetsz.Pedig már majdnem jártunk egymással.
2013. júl. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez nem korhoz kötött .Én is az vagyok 3 éve :)
2013. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz
2013. júl. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
sztem csak bele lehetsz zugva. nem azt mondom h kizart h beleszeress vkibe, csak ilyen idosen es ilyen 'eretten' meg nem tudod h ez mit is jelent pontosan. meg nem kell az ilyesmit elkapkodni.
2013. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 10 évesen voltam először szerelmes. :D Tehát simán lehetsz te is!
2013. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

"Nagyon tetszik 1 lány."

Ez nem szerelem.

2013. aug. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a tetszik kifejezés régóta nem létezik. Inkább a gyönyörű lány, stb. annál inkább.

De a szerelem megint más.


Tényleg kortól független, én is kilenc éves koromban voltam először igazán szerelmes.

2013. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!