Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehetek szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek szerelmes 13 évesen?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik 1 lány. 2 vagy 3 évvel idősebb nálam. Igaz szerintem én nem tetszek neki de valamiért egész nap csak rágondolok. Nem tom mi van velem. De akármit csinálok csak ő jut eszembe. Ha zenét hallgatok akkor meg pláne eszembe jut.

Igaz van 1 másik lány akinek nagyon tetszek de nekem ő nem tetszik. De ez az idősebb lány nagyon. És ilyet soha nem éreztem, hogy 1 lányra így gondolnék. 1 évvel ezelőtt volt 1 lány aki szintén tetszett és szentem én is tetszettem neki lehet hogy még most is tetszek neki de nem tudom. Még rá sem gondoltam annyit mint az idősebbikre. Szóval szerintetek?



2013. júl. 17. 20:33
1 2
 11/12 Maglódi Dániel válasza:

Lehet barátnőd, de igazán szerelmes sose legyél 18 éves korod alatt, mert ha elhagy, szakít veled, teljesen össze fogsz törni.

2.13 évesen ne szeress 15-16 éves lányt, mert ő túl kicsinek tart, sajnálom. Viszont ne is vesd el, akit nem szeretsz, mert ha senkid sincsen már, akkor ő fog téged megvigasztalni.

2013. nov. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Kepzeljetek, en egy mutans vagyok! 2. osztaly ota[most vagyok hatodikos!] ugyan abba a lanyba vagyok szerelmes!!!!![lehet hogy o is belem, ez majd kiderul!]


jahh es siman lehetsz! szerintem! sok sikert!

2016. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!