Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hívjam el szerintetek? Néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívjam el szerintetek? Néha úgy érzem még nem kellene barátnő.

Figyelt kérdés

Van egy csaj akit 8 éve ismerek,most fejezte be az általánost,6 évig voltam vele egy osztályba majd hatosztályosba mentem,2 évig nem láttam,most megjelentem a ballagáson,mert látni akartam a régi osztálytársaimat,és hát fülig mosolygott,és rám nézegetett..régen tetszettünk egymásnak,de akkor mit tudtam volna vele csinálni 5. osztályban..

Jó tanuló vagyok,ő ilyen 4-es 5ös tanuló,de az zavar viszont hogy : már sörözik néha a barátnőivel,én meg nem tervezek inni semmit..egy okból amit nem osztanék meg most veletek.Külsőleg vonz is,belsőleg kedves,aranyos...de úgy érzem néha hogy nem kell barátnő még,hisz suli időben alig van időm,és van jobb dolgom is mint ide-oda vinni a városba..

1 próbát megér?

14F


2013. júl. 16. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj meg egy olyan lányt, akinél nem kell ezen rágódnod :)
2013. júl. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

attól még hogy sört iszik, nem egy alkoholista, a sör az finom és kész, és neked nem kell innod ha nem akarsz

szerintem nem kéne vele összejönnöd, mert amit leírtál abból úgy látszik mintha tehet lenne neked " jobb dolgom is mint ide-oda vinni a városba" ha tényleg akarnál valamit akkor tőle akkor örülnél neki hogy ide oda mehetsz vele, és nem kell vinni, tud magától is menni.

Én nem ismerlek, de amit leírtál abból úgy tűnik mintha kicsit még éretlen lennél egy kapcsolathoz.

És az hogy rád mosolyog nem jelet még túl sokat.

És az utolsó tanács. Az tök jó hogy törődsz a sulival meg, hogy komolyan veszed, de a sulin kívül van más is az életben!!!

2013. júl. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

minden meg ér egy próbát :)

17f

2013. júl. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!