Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak az én barátnőm ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én barátnőm ilyen idióta? Hogy értesem meg vele, hogy 'nem'?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, szeretem a barátnőm, de egy ideje olyan dolgokra akar rávenni... multkór csattokat rakott a hajamba, megfésült, jah meg felkellett vennem az ő pólóját, és utánna meg rám mászott... most meg azzal jött, hogy kifesti a körmöm színesre, aztán meg d*gjammeg.. ez csak szerintem nem normális?

2013. júl. 10. 20:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
XDD
2013. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg leszbikus hajlamai nincsenek e ?:D Amugy nem nem normális hány éves is ?
2013. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
elmebeteg r.i.b.n.c
2013. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Csak egy együtt érző kiröhégésre vagyok képes, bocsi:D Na jó, vhogy ezt próbáld elmondani neki... :DDDDDDD
2013. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3-as kúltúrált válaszokat, fogd vissza magad ! Írtam, hogy szeretem, nem elmebeteg... főleg nem r*banc! Biztos nincs barátnőd... ez az egy dolog van vele kapcsolatban, ami zavar... 21éves
2013. júl. 10. 20:46
 6/18 anonim ***** válasza:

Hululululululu XD

Picit kettyós XD

2013. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
én egyszer rávettem a pasimat, h öltözzön be estélyi ruhába, kisfestettem őt,hosszú volt haja és kontyba tettem szépen....aztán jól kiábdrándultam amikor kezdte beleélni magát a szerepbe és csajosan viselkedni. Persze másnapra helyre billentem, de akkor is, ilyet ne hagyj.Amúgy meg szórakozásból akartam. Szerintem a köröm kifestéssel még nincs gond de annál tovább ne.
2013. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Gondolom nem halál komolyan tette ezt, nekem is volt egy barátnőm, ő is mindenáron ilyesmit akart, meg összefirkált...de röhögtünk rendesen, a szülei már kivoltak tőlünk, mert kissé hangosak voltunk. :)

Jófej csaj volt, bírtam, kevés az ilyen sajnos.

2013. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen, elég idióta viselkedés. Nem tudom, nekem a férfias férfiak jönnek be, nem a lányosak.
2013. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, elég fura, és szerintem se normális. Lehet, hogy tényleg leszbikus hajlamai vannak. Mondd meg neki, hogyha erre indul be, vagy csak ki szeretné próbálni, akkor keressetek egy biszexuális csajt, és hozzatok össze egy hármas randit. így ő sem fog "megcsalni", ki is próbálja a dolgot, és te is jól járhatsz. Persze ha szeretnéd.
2013. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!