Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak az én barátnőm ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én barátnőm ilyen idióta? Hogy értesem meg vele, hogy 'nem'?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, szeretem a barátnőm, de egy ideje olyan dolgokra akar rávenni... multkór csattokat rakott a hajamba, megfésült, jah meg felkellett vennem az ő pólóját, és utánna meg rám mászott... most meg azzal jött, hogy kifesti a körmöm színesre, aztán meg d*gjammeg.. ez csak szerintem nem normális?

2013. júl. 10. 20:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

pff fesse ki az apjáét, jó csicska vagy hogy hagyod gratulálok te barbibaba :D (Y)

látszik ki a főnök :D


tedd helyre azt a csepp eszét.

2013. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

a másik csaj is jó elmeroggyant XD estélyibe..... sírok.

Egyszer hozna fel ilyet ki b-asznám h repülne :D az estélyivel együtt.

2013. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
11-es van barátnőd? és miért lennék barbibaba, megengedtem neki ezt-azt hidd el, hogy cserébe megjutalmazott... de a körömfestéshez már nincs kedvem...
2013. júl. 10. 21:06
 14/18 A kérdező kommentje:
szerintem nem érdeklődik a lányok iránt én nem úgy vettem észre, valami más lehet az oka
2013. júl. 10. 21:08
 15/18 anonim ***** válasza:

Ez kettyós:D Egyébként minden csajban van egy kis aranyos kettyósság, de az már nagyon gáz ha nem tudja a határokat!

De ha te így is szereted, hogy az agyadra megy, akkor mi a problem?

2013. júl. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én benne lennék ilyenekben :) Hol lehet ilyen lányokat találni? Lehet jelentkezni privátban :)
2013. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Úgy látom, van itt 1-2 látens meleg - aki a barbibabás választ írta, biztosan az. Attól, hogy kifestenek, még nem leszel barbibaba, fel lehet fogni poénnak is.

Kérdező, az én barátnőm is szeret szórakozni ilyenekkel. Egyszer még versenyt is rendeztek, hogy ki tudja szebben kifesteni a pasiját... 3-an voltunk párok, hozzáteszem, akkor lecsúszott 3-4 feles pálinka. Jót nevettünk, ennyi volt.

Anno én még azt is megengedtem neki, mikor kitalálta, hogy manikűrös akar lenni, hogy rajtam gyakoroljon. Megcsinálta a műkörmöt, nézegette fél óráig, lefotózta, aztán leszedte.

Az viszont, hogy így akar szexelni, némi abberáltságra, esetleg valamire fétishre ad alapos gyanút. Próbáld megtudni, hogy izgatják-e az ilyenek, vagy csak poénnak fogja fel.

2013. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Énis poénból ezzel zaklatom a barátom de csak hogy vegye fel a ruháim és nevetek ,tudom hogy nem csinálja meg de aranyos látni azt a rémült arcát :D de ő is tudja hogy viccelek :)
2013. aug. 1. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!