Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikusok, biszexuálisak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, biszexuálisak! Ti hogy/hol találtátok meg a lány-lány párotokat? Nem érzitek reménytelennek néha?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy úgy szeretnék már egy szép,okos lányt,aki nem csak egy alkalomra keres valakit,hanem megpróbálná a normális lány-lány kapcsolatot..,de olyan reménytelennek érzem..Amikor találok valakit aki tetszik akkor általában a "nem akarok lánnyal komolyabbat,de elkisérhetsz egy buliba" szöveg következik..Manapság már nincsenek igazi érzelmek?Egy fiatal szép lányt szeretnék,aki megpróbálná..:) Lányok akiknek van párjuk hol/hogy találtátok meg? :)

2013. júl. 15. 10:05
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Billibogyó4650 irj ha gondolog :) Szivesen valaszolok,es nem vesztesz semmit :)
2013. júl. 16. 23:24
 22/31 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból van Budapesti és 14.kerületi csaj?XD
2013. júl. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Én egy buliban (under) ismertem meg az exem. Nem volt jó kapcsolat :( Nagyon nem illettünk össze. Miattam szakított az akkori párjával, de ott maradt lakni (egy másik emeleten, elég nagy volt a ház, és fizette, mint albérlet)...egy ideig kerülgettünk egymást (az ő exe és én), de egyszer véletlenül összefutottunk a folyosón...

Meg akart verni :D (Amiért szétszedtem őket). Aztán zavarba jöttünk, és leültünk megbeszélni a dolgot (nem nagyon tehettem a szakításról... :S )

Aztán egyre többet beszélgettünk. rá egy hónapra kidobtam az akkori csajt, mert megcsalt, én meg összejöttem az exével :D

Kicsit faramuci helyzet és sztori, de azóta is együtt vagyunk- nekem Ő a nagy Ő ;)

2013. júl. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

off

ez az utolsó nem semmi...:D csodálom, hogy az L-ben nem volt ilyen :'D

Amúgy meg további sok sikert a kapcsolatnak :)

2013. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Hát az enyém elég érdekes :) vagy hát nem is érdekes mer manapság úgy gondolom hogy már megszokott... Nem igazán voltam/vagyok híve a netes ismerkedésnek, de mégis úgygondoltam egszer kilehet próbálni és majd meglátom mi sül ki belőle. Aztán pont itt gyakorin talált meg a mostani párom, úgyhogy szerencsére nem kell elmondanom hogy rossz élményeim vannak az ilyenfajta ismerkedésekkel vagy a gyakorin való ismerkedéssel annak ellenére hogy nem ismerkedös oldal.
2013. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
hetero 18 éves pasas vagyok és elmobdhatom, hogy a biszex/leszbi lányok nagy része nagyon aranyos, kedves lány. Tapasztalat. Sokkal jobb fejek mint a heterok :) biszex lánnyal megismerkednék egyszer, persze nem kapcsolat mert van szerelmem :) Valamilyen szinten megértelek titeket és egyáltalán nem elítélendő a "másságotok" hajrá lányok, sok sikert nektek :)
2013. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Malac01 válasza:

Pécsi vagyok és ugyan ilyen problémákkal küzdök :(

19/L

2014. febr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Nekünk több éves sulis barátság alakult szerelemmé, és már több éve együtt vagyunk, együtt lakunk. Viszont szomorúan látom, hogy az ismerettségi körömben messze mi vagyunk a csúcstartók :( A legtöbbeknél úgy láttam (és senkit nem akarok oktatni vagy bántani, megértem ezt az oldalt is), hogy egyből kapcsolatot keresnek. Pl.: megismerkednek neten/bulin/máshol... az első randin jön a csók, és már együtt is vannak. Nem hagynak időt megismerni a másikat, rájönni egymás valódi céljára, kiismerni a személyiségét. 1 párt ismerek csak akik meghaladták az egy évet, de náluk is barátsággal indult (közös ismerősön keresztül egyébként). Rossz látni a sok magányos barátot, és hiába mondom nekik, hogy eleinte csak barátság, mindig hallom, hogy "megint van valakim, tegnap ismertem meg"... A folytatás persze minden esetben ugyan az volt. Max pár hét, és vége...

Szerintem mindegy hol ismered meg (net is lehet, van sok sikertörténet), de ne azzal kezdj, hogy kapcsolatot akarsz, hanem, hogy ismerkedni/barátkozni. Kevesebb csalódás, több esély.

Sok sikert!

2014. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

Egy cipőben járunk :)

20/l/l

2014. máj. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

23-as vagyok :) Mi ugye az ex révén ismertük meg egymást...Már több,mint 4 éve vagyunk együtt...az "évfordulónk" december 02-án van amúgy, 3 és fél éve vagyunk "házasok" (BÉT). Január 09-én született meg a Kislányunk. Úgy éreztük, itt az ideje, hogy családot alapítsunk, és "feljebb" lépjünk a komoly kapcsolat szintről.

Am, van még két ismerősöm, G és Zs, akiket én hoztam össze (szintén közös ex volt az ügyben), Ők már 5 éve vannak együtt. :))


Sajnos több leszbikus ismerősöm nem él komoly párkapcsolatban (nincs is sok...).

De többségük neten ismerkedik, és nem nagyon veszi a fáradtságot, hogy közösségbe épüljenek, még több barátot szerezzen...pedig csak emberi kapcsolatokból épülhet párkapcsolat...szerintem.

2015. jan. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!