Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el randira?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krissz1997 kérdése:

Hogyan hívjam el randira? Nincsen ötletem.

Figyelt kérdés

Sziasztok!remélem tudtok segíteni:)

Van egy lány és nem tudom hogy alakítsak ki vele komoly kapcsolatot,hogyan hívjam randira?Jóba vagyunk,beszélgetünk,nevetünk.Eddig csak egy délutános/éjszakás kapcsolataim voltak kivétel az első de ott a lány nyomult.Tudnátok segíteni?Szerintem szerelmes vagyok mert még soha nem éreztem ilyet.Ötletek?Tanácsok?



2013. júl. 15. 01:18
1 2
 1/11 ájszíjú ***** válasza:
egy délutános kapcsolat? az milyen? :D
2013. júl. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pedig nem egy bonyolult dolog.Megkérdezed, van-e kedve meginni veled valami, elmenni moziba, sütizni, stb. Ez a része még a legkönnyebb, szedd össze magad és hívd el !
2013. júl. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja azt kifelejtettem hogy 16/f
2013. júl. 15. 01:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Tényleg semmi nagy ördöngösség, előtte mondhatod, hogy meg szeretnéd jobban ismerni, és nem lenne-e kedve eljönni... azt már te találod ki ;)
2013. júl. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sütizni?Elmondanád hogy hol lehet sütizni?Meg eléggé ismerem...Mi van akkor hogyha nem gondol rá hogy én randira hívom hanem csak baráti tali,valami olyat szeretnék amiről csak azt gondolhatja hogy randi
2013. júl. 15. 01:35
 6/11 anonim ***** válasza:
a fő kérdés hogy csak te érzel-e iránta többet ..vagy esetleg ő is ..de persze azt is csinálhatnád hogy megnéztek egy filmet(mondjuk valamelyikőtöknél) vagy moziban és megpróbálsz közeledni felé :) vagy egyszerűen a szemébe mondod hogy szeretnéd RANDIRA hívni! 15/L
2013. júl. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogy hol lehet sütizni? Amsterdamban! :) Olyan jó sütit azóta nem ettem. Ütött. :)


"Lenne kedved eljönni velem valahova? Mondjuk beülhetnénk valahova teázni!" Ennyi. Ha elmegy, akkor már érdeklődik irántad.


Ne viselkedj úgy vele, mint egy baráttal, érezze, hogy te ezt komolyabban gondolod.

Dicsérd meg, stb. De ne az olyan sablonos dumákat told, hogy de szép a szemed, meg gyönyörű a hajad, amit már minden lány hallott ezerszer. Keress rajta valami egyedit, és azt emeld ki, legyen az egy egyedi ruhadarab, festett köröm, stb.

Néha-néha elvétve érintsd meg, pl. ha megdicséred a festett körmét, kérdezd meg, megnézheted -e, aztán fogd meg a kezét, ilyenek.


A lényeg hogy ne parázd túl, abból csak baj van. Nem tudom, hogy te mennyire bírod, de én utoljára bedobtam egy felest randi előtt, hogy felszabadultabb legyek, mert tényleg tetszett a lány, és nem akartam rágörcsölni.

2013. júl. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
hmm nekem tetszene ha egy fiú előjönne vele, hogy szeretne látni, és kiemelné, hogy Kettesben. ez már pontos definíciója a randinak, nem kell kimondani magát a randi szót, ha túl macsó vagy hozzá, és mégis teljesen egyértelmű. :) légy nyugis és laza, és nem lesz baj. hajrá, szurkolok! 15, L
2013. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az amsterdami süti tuti jó:D(értem mire gondolsz) igazából egy felest meg se éreznék:DD nem görcsölnék rá mert voltunk már párszor kettesbe
2013. júl. 15. 23:50
 10/11 frank1997ize ***** válasza:
kristályozol?Én igen felszívtam egy csíkot randi előtt pörögtem és már is nem paráztam a csajnál összevissza kérdezgettem őt ő látta hogy jó kedvem van és ennek örült legalább nem paráztam csak mikor már kezdtem lejönni akkor kicsit feszültem és különben teljesen jó volt az egész randi neked is ezt kéne csinálnod és annyi ötleted fog támadni.Amúgy a Csaj hívott engem randira.
2013. júl. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!