Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikusok, biszexuálisak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, biszexuálisak! Ti hogy/hol találtátok meg a lány-lány párotokat? Nem érzitek reménytelennek néha?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy úgy szeretnék már egy szép,okos lányt,aki nem csak egy alkalomra keres valakit,hanem megpróbálná a normális lány-lány kapcsolatot..,de olyan reménytelennek érzem..Amikor találok valakit aki tetszik akkor általában a "nem akarok lánnyal komolyabbat,de elkisérhetsz egy buliba" szöveg következik..Manapság már nincsenek igazi érzelmek?Egy fiatal szép lányt szeretnék,aki megpróbálná..:) Lányok akiknek van párjuk hol/hogy találtátok meg? :)

2013. júl. 15. 10:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtárban. :) Viccesnek tűnhet, de mégsem az!
2013. júl. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
9-es ha gondolod kerdezz barmit,es en szivesen valaszolok :)
2013. júl. 16. 10:55
 13/31 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm a kollégiumában ismerte meg a barátnőjét. A másikuk az iskolában (de ők már nincsenek együtt). De ismerek olyat is aki itt ismerte meg a jelenlegi partnerét.


Én is komoly kapcsolatot szeretnék de eddig nem nagyon jött össze. Vagy a távolság miatt vagy nem volt meg a kémia.

2013. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Nolám én is leszbikus vagyok,de nekem nem kell kapcsolat,elég ha megnézem a lányokat.Persze azt veszem észre,hogy senki sincs így vele,csak én.Talán én vagyok a hibás?:O
2013. júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
13-as merre laksz?A nagyobb tavolsagokkal nekem is volt mar gondom,de volt olyan,hogy egy emberert kuldoldig mentem :)
2013. júl. 16. 12:47
 16/31 anonim ***** válasza:

engem sem talált még meg a szerelem, de keresgélek :D

innen is volt már randim, illetve sokakkal jókat lehet beszélgetni, de a távolság tényleg nagyon nehéz, hiába kedvel meg valakit az ember igazán.


amúgy kedves kérdező, te merre laksz? és (ha szabad tudni) hány éves vagy? :))

2013. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
18 eves,es Pesti:) Es Te? :)
2013. júl. 16. 20:56
 18/31 anonim ***** válasza:

13-as válaszoló:


Én pécsi vagyok, 16 éves és leszbikus.

2013. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
13-as, ha gondolod írhatsz nekem privátot, én Pécs mellett lakom :)
2013. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
17 és én is pesti :)
2013. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!