Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikusok, biszexuálisak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, biszexuálisak! Ti hogy/hol találtátok meg a lány-lány párotokat? Nem érzitek reménytelennek néha?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy úgy szeretnék már egy szép,okos lányt,aki nem csak egy alkalomra keres valakit,hanem megpróbálná a normális lány-lány kapcsolatot..,de olyan reménytelennek érzem..Amikor találok valakit aki tetszik akkor általában a "nem akarok lánnyal komolyabbat,de elkisérhetsz egy buliba" szöveg következik..Manapság már nincsenek igazi érzelmek?Egy fiatal szép lányt szeretnék,aki megpróbálná..:) Lányok akiknek van párjuk hol/hogy találtátok meg? :)

2013. júl. 15. 10:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Kemény dió. Az előítéletek miatt.
2013. júl. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Úgy szeretném,ha nem foglalkoznának mindig mások véleményével..csak magunkkal :) Ha nekünk jó nem mindegy ki,mit gondol? :)
2013. júl. 15. 10:07
 3/31 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem csak erről szól. Te viszonylag nyitottnak tűnsz, és van benned egy áldott naivitás.


Viszont van, aki a saját természetétől is fél, és saját magával szemben is előítéletei vannak, ezért nem mer belevágni egy ilyen kapcsolatba. A homofóbia egyik fő oka a saját homoszexualitás vagy homoszexuálissá válás miatti félelem nem megfelelő kezelése. A fejletlen személyiség a szaporodás ösztönét és a homoszexualitást nem tudja összeegyeztetni, a nem megfelelő nevelés és a rossz tapasztalatok miatt. A psziché ilyenkor átalakul, és tévképzetek, illetve gyűlölet alakul ki a környezet elviselhetőbbé tételére. Például homofóbia, aszexualitás, stb. Ezek nem feltétlenül kóros állapotok, inkább a fejletlen személyiség természetes védekező reakciói. Azonban ha már a személyiség fejlődését gátolja, és a mentális, testi egészséget roncsolja, akkor kóros állapotnak tekinthető.


A te személyiséged valamiért természetszerűleg rugalmasabb, fejlettebb, nyitottabb, és gyorsabban, ügyesebben alkalmazkodik a tested igényeihez. Ez egy szuper tulajdonság. :) Ellenben picit tapasztalatlannak tűnsz (ami majd megváltozik az évek során).. :) Sajnos nem mindenki annyira gyors és erős, mint te, ezért kevésbé is nyitottak. De olyan személyiséggel, ami neked van, hidd el nem reménytelen megtalálni a szerelmet. :)

2013. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

én ismerősökön keresztül ismertem meg mindkét barátnőmet, szóval szerencsés voltam :)

de állítólag vannak akik neten pl.: itt találtak maguknak párt

remélem szerencséd lesz, sok sikert :)

2013. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
75%
Üdv a klubban! Én hosszútávra tervezek, illetve csak terveznék, de általában egy éjszakára mennek. Viszont jó lenne egy komoly kapcsolat. Tény, hogy vannak előítéletek, eddig nekem sem volt egyszerű,nehezen dolgoztam fel a dolgot, de már beletörődtem, sőt már úgy vagyok vele, hogy jobb, hogy nem vagyok hetero :D Jó lenne, ha mindenki a saját dolgával foglalkozna.
2013. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Igy van mindenki magaval foglalkozzon:) Ritkan hallok olyat,hogy mas is hosszu tavra tervez.. :) Azt hittem csak en vagyok ilyen bolond..Persze ettol meg nam az ejjel nappal egyuttre gondolok,hanem egyutt,egymas szabadsagat megadva.. :) Utolso,ha gondolod irj..azzal meg semmit nem vesztesz:)
2013. júl. 15. 18:50
 7/31 anonim ***** válasza:
80%

Mi ugyan még nem vagyunk hivatalosan együtt... viszont ilyen lányt még sosem ismertem, szinte lelki társak vagyunk, nagyon sok dologban egyezik a véleményünk, hobbik, stb... :) Ráadásul külsőre is mindketten nagyon vonzódunk a másikhoz... Sajnos még van akadály (távolság), de hamarosan leküzdjük azt is.


Én is úgy éreztem sokáig, ahogy te... és még most sem lehetek 100%-ban nyugodt, de azért mégis, azt sem hittem volna, hogy valaha találok ilyet, mint Ő :)


De, hogy a hol kérdésre is válaszoljak: Én egy chat oldalon ismertem meg.

2013. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
De jo Nektek :) Orulok,hogy Te megtalaltad a parod :)
2013. júl. 15. 20:28
 9/31 anonim ***** válasza:
Aterzem ezt a helyzetet, en is komoly kapcsolatra keresek mar egy ideje vkit, de eddig nem jott ossze. Es igen sokszor remenytelennek erzem, de a remeny hal meg utoljara :)
2013. júl. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
70%
6 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Nem tökéletes a kapcsolatunk, de alakul. Egy közös barátnőnkön keresztül ismerkedtünk meg, szexnek indult, de végül szerelem lett. 22l.
2013. júl. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!