Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálják ezt a fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a fiúk?

Figyelt kérdés
Ez nem randi volt, de alapjáraton ilyenek. Mindig perverzkednek, perverz beszólásaik vannak, állandóan simogatnak, de már nagyon idegesítő. De nem mindig, és hiába állítjuk le őket vagy bármi. Ők csak hülyéskednek, vagyis szerintem, mert utána mindig röhögnek emg közben is, de nagyon zavaró. Minden tini fiú ilyen? Most komolyan

2013. júl. 13. 19:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyenek. Akkor volt a legdurvább mikor 5 fiú feltette az egyik lányt az asztalra lefogták, és elkezdték taperolni. Legközelebb mikor hozzám akart az egyik érni, hátrafordultam és tökön rugtam. A többi lány is a példámat követte és azóta velünk nem szórakoznak.( : 14L
2013. júl. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
POFOZD FELŐ ŐKET! :D amugy.. nekem a legjobb baratom is ilyen, meg a haverjai is es .. en elengedtem magam es en is rohogok veluk. ;) tapizni nem engedem nekik, csak a legjobb baratomnak, de te is engedd el magad, nyugodtan! ;) 14L
2013. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Trauboy válasza:
Én nem vagyok ilyen, és még sem érdeklek senkit. De már csak 10 napig kell kibírnom ezt a nyomorult életet. :|
2013. aug. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
14 vagyok, és egytalán nem ilyen vagyok. Vannak akik így viselkednek, mert másképp nem kerulhetnek lányok kozelebe.
2013. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Figyelj, a baráti körömben csak az egyik barátom volt ilyen, de őt én pofoztam fel és üvöltöttem le h mégis mi a ..... képzel magáról. Értem én hogy mindenki kanos de attól azért még tiszteljük már a másikat....


14/f

2013. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!