Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálják ezt a fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a fiúk?

Figyelt kérdés
Ez nem randi volt, de alapjáraton ilyenek. Mindig perverzkednek, perverz beszólásaik vannak, állandóan simogatnak, de már nagyon idegesítő. De nem mindig, és hiába állítjuk le őket vagy bármi. Ők csak hülyéskednek, vagyis szerintem, mert utána mindig röhögnek emg közben is, de nagyon zavaró. Minden tini fiú ilyen? Most komolyan

2013. júl. 13. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kanosak :) sajnos még a 20 évesek is :s 21l
2013. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek :)
2013. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
nem megy ndegyik ilyen... pl én nem..
2013. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
mindegyik
2013. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy röhögnek közbe még gondolhatják komolyan, szerintem bejöttök nekik csak így nem merik elmondani inkább ilyen lopott taperolásokkal élik ki magukat hogy este legyen mire recskázni. Lehet hogy egy kettőnek még komolyabb szándéka is vannak de ezt ilyen tini korban kétlem csak be akarják tömni a lyukaitokat.
2013. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyon megnyugatótak tényleg! :P Főleg az uccsó, hát már biztos hogy ezeket hallva elkerülöm őket 5 méterre :P Most komolyan valaki adna egy megnyugtatóbb választ! De köszi, hogy azért írtatok, ez is igaz lehet amit írtatok...
2013. júl. 13. 22:28
 7/15 A kérdező kommentje:
Mindegyikre ment a zöld :)
2013. júl. 13. 22:29
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Kerüld a társaságukat vagy a legközelebbi ilyen esetnél egy csattanós pofont vagy egy jó kis tökön rúgást adj nekik. Ez nem természetes dolog hogy akaratotok ellenére fogdosni akarnak titeket.
2013. júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
13/F vagyok, jó érzés nekünk, ezért csináljuk, minimális perverzió mindenkiben ott van és amíg mosolygást és nevetgélést kapunk rá válaszul, addig folytatni is fogjuk. ;)
2013. júl. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8. hát már kaptak eleget, de már azt is próbáltuk, hogy nem szóltunk hozzájuk, haragudtunk rájuk, kiabáltunk, de semmi. REgyik fülén be, a másikon ki. Tanárnak meg szülőnek nem szólhatunk azért mégsem.

9. Hát nem tudom, ha kapnál pár pofont lenne-e kedved tovább folytatni, mert nekik van! És nem nevetünk már rajta, eleinte kissé vicces volt, meg azt hittük, hogy csak szivatni akarnak, de már nem tudom mit gondoljak.

2013. júl. 14. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!