Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy tudnám elérni, hogy belém szeressen és elfelejtse a voltbarátnőjét?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni. Van egy srác, akivel úgy indult a kapcsolatunk, hogy csak szex és más semmi. Viszont egyikünknél sem így alakult. Mindketten érzünk valamit a másik iránt. Egyik este többet ittunk a kelleténél és elmondta hogy én vagyok az a lány akiről mindig is álmodott. És hogy nagyon vonzódik hozzám, de igyekezett ezt nem beismerni magának. Én is elmondtam neki, hogy úgy érzem kezdek beleszeretni. Erre ő arra kért, hogy mondjam ki neki, hogy szeretem. Mikor kimondtam, nagyon boldog volt. Megkérdezte, hogy akkor megpróbáljuk és én igent mondtam. Viszont azt mondta nekem, hogy még érez valamit a voltbarátnője iránt és időt kért. Természetesen tudom milyen helyzetben van, mert én is voltam így. Mondtam neki hogy én tudok várni és nem siettetem. Másnap írtam sms-t neki, hogy komolyan gondoltam amit mondtam és a végére odaírtam hogy szeretem. Erre ő azt írta, hogy ő is komolyan gondolta. De este viszont arra kért, hogy inkább lassítsunk, mert neki ez így túl gyors és csak akkor fogta fel hogy én mit is mondtam neki. És ettől megilyedt. Arra kért hogy adjak neki időt. Ma átmentem hozzá, együtt voltunk. És olyan volt mintha semmi sem történt volna.

Szerintetek mit tegyek? Msn-en minden nap beszéltünk eddig. Most hadjam egy kicsit? Vagy jól esne neki, ha továbbra is beszélünk minden nap? Hogy tudnám elfeledtetni vele az exét? Még soha nem voltam ilyen helyzetben.


2009. okt. 18. 23:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ne görcsöngj, és ne lovagolj a szavakon, kifejezéseken. Egyszerűen csak legyél vele, és kész.


Nekem volt egy barátnőm, akivel ezért ment tönkre a kapcsolatom. Én csak Vele akartam lenni, és jól érezni magam Vele. Együtt laktunk, és ő folyton azzal b@szogtatott, hogy ügye, akkor most én szeretem? Tényleg szeretem? És nem telt el óra, hogy ne ez ment volna. Hiába kértem, hogy hagyjon már ezzel, egyszerűen csak élvezzük, hogy együtt vagyunk, de nem. Csak lovagolt a szavakon, hogy mikor épp mit húzott ki belőlem, és miért mondtam az, meg hogy értettem, illetve miért nem mondom el, és ha nagy nehezen kihúzta belőlem, akkor meg minek mondta mezt...

Végül vége lett. Nem bírtam én ezt.


Szóval: Egyszerűen csak legyél Vele. Ne akard elnevezni a kapcsolatot, hanem inkább élvezd, hogy tart.

2009. okt. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!