Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy elfelejtse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy elfelejtse az exét? Egyáltalán mért kell foglalkozni vele?

Figyelt kérdés

17f vagyok a lány 16.

tegnap elmondtam a lánynak,hogy szeretem,és ő azt mondta,hogy ő is nagyon szeret.

A lány exe keresztbe akar tenni nekünk,hogy ne járjunk.

Ezt tudja a lány is mégsem hagyja abba vele a lapcsolatot :/

Egyszerűen néha többre nézi őt mint engem :(

Őt 3 hónapja engem 1 éve ismer.

Ő már milliószor átverte,én 1x sem.

Mit csináljak ?


2011. márc. 18. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Alljunk meg egy kicsit! Teged "szeret", de a masik fiuval jar? Akkor mennyire is lehet adni ennek a lanynak a szavara?

Most komolyan, tenyleg egy ilyen csaj kell neked, aki majd a te hatad mogott is masokkal fog kavarni (ha egyaltalan valaha elhagyja erted a pasijat).

Baratom, inkabb keress egy rendes lanyt!

2011. márc. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

keress normális lányt haggyad nem éri meg..:S:)

(15/L) amugy mennyidös vagy?

2011. márc. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az ilyen szarkavaró libákkal nem érdemes foglalkozni. tapasztalat
2011. márc. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok =/
2011. márc. 18. 23:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagynod kéne a csajt, aki nem bírja otthagyni a "volt" barátját egy olyanért akit "szeret", azzal ne akarj együtt lenni. :)

16/L

2011. márc. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy itt most mit értesz a "kapcsolat" alatt. Mert ha csak azt, hogy továbbra is szóba állnak egymással, akkor az még nem feltétlenül probléma. Viszont ha ténylegesen vele is jár, meg veled is, akkor csatlakozom az előttem szólókhoz, hagyd a fenébe. De ha csak annyi, hogy továbbra is beszélnek egymással, akkor egyszerűen beszélgess el vele nagyon alaposan erről a témáról, hogy ha egyszer tudja, hogy keresztbe akar tenni az ex, akkor _valamit_ csináljon vele mindenképp. Nem kell megszakítania a kapcsolatot, de utasítsa rendre, büntesse meg, stb. a kavarásáért, és általában véve keményen éreztesse vele, hogy jobb lesz, ha leáll, különben bajok lesznek.
2011. márc. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
csak a kapcsoltatot tartják beszélgetnek semmi kül de zavar h mindig megbcsoát neki,nekem meg napokig haragszik :/
2011. márc. 18. 23:34
 8/9 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy csak talomban tart?
2011. márc. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

túl sok így jártam anyátokkalt néztél :)

Am de.. lehet :/

2011. márc. 19. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!