Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kéne néznem? én nem hiszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne néznem? én nem hiszem, h el fogom. Mi lenne, ha a barátotok (vagy esetleg bnőtök) anno azért jött volna össze veletek, hogy egyrészt féltékennyé tegye veletek az exét és hogy elfelejtse?

Figyelt kérdés
már jó ideje együtt vagytok, mikor kiderül, és már beléd is szeretett, de tkp kihasznált...
2010. júl. 6. 23:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
felejtős, mint a ráma kőrözött
2010. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ha beléd szeretett,akkor ezzel semmi gond sincs már..
2010. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

de ez milyen már???

nem tudok rá ugyanúgy nézni ezek után...

most ez furán hangzik (sokan nem is értik, csak akik éreztek már ilyet), de undorom tőle emiatt...

2010. júl. 6. 23:30
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Na jah,érthető a felháborodásod,de beléd szeretett nem?

de!

2010. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ez csak akkor gáz, ha úgy gondolta, hogy na majd jól odavág az exének azzal, hogy veled van, utána téged meg majd hagy a francba. De ha melletted van, és azt írod, beléd is szeretett, akkor semmi gond. Ha normális veled, és komolyan gondolja, akkor ne hagyd ott a párod, gondold meg!
2010. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Van ilyen is, és elég rossz érzés lehet, de meg kell vele beszélni, mondd el neki, hogy ez neked rosszul esik. Megoldjátok, és kész. Egyik barátnőm úgy jött össze a barátjával, hogy a pasi először csak dugni akart vele... be is vallotta neki, de azóta már több mint egy év telt el, és még mindig együtt vannak.
2010. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hmm... nem tudom... nem tudom, hogy tudnék-e még bízni benne, tudnék-e még ugyanúgy nézni rá...
2010. júl. 6. 23:51
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég durva,de sokan csinálják ezt,amúgy hogy derült ki?

Ha belédszeretett,és ebben bizos vagy,akkor semmi baj nincs itt

2010. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

de, van baj, nekem nagyon rossz érzés.

szó került az exéről.......

2010. júl. 7. 00:49
 10/14 anonim ***** válasza:
Voltam már a ló másik oldalán. Ne vedd a szívedre, az számít amit most érez, csak, hát lány vagy és sérti a hiúságod. Amúgy lehet, hogy a legjobb melléfogásának tart, nem para. Nyugi. Ne légy buta. Büntesd meg, fenekeld el. Ennyi.
2010. júl. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!