Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kéne néznem? én nem hiszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne néznem? én nem hiszem, h el fogom. Mi lenne, ha a barátotok (vagy esetleg bnőtök) anno azért jött volna össze veletek, hogy egyrészt féltékennyé tegye veletek az exét és hogy elfelejtse?

Figyelt kérdés
már jó ideje együtt vagytok, mikor kiderül, és már beléd is szeretett, de tkp kihasznált...
2010. júl. 6. 23:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy lesz szerencséd jobbat találni? - Ez mérlegelendő.


Gyakorlatilag nem is rá haragszol, hanem magadra, amiért bedőltél neki.


Jobb lett volna, ha titokban marad, de ezzel is "mérhető" ,hogy beléd szeretett.

2010. júl. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is szereted őt, és ő is szeret téged, akkor mi a probléma? Jó, valóban nem volt szép tőle, hogy csak azért jött össze veled, hogy pl. féltékennyé tegye az exét, de hát belédszeretett! Az ilyen apróságokon túl kell lépni, és ez legyen a legkisebb probléma a kapcsolatotokban.
2010. júl. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező..Ha már eldöntötted,hogy nem nézed el neki,és normális válaszok ellenére is így gondolod,akkor minek irogatsz még ide?Vagy ha már véglegesen elvolt döntve minek irtad ki a kérdést?
2010. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nem tudom, csak szeretem, és így nehéz... gondoltam, vki volt már ilyen helyzetben, és tud kicsit bátorítani, segíteni lelkileg...
2010. júl. 7. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!