Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mennyi időbe telt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyi időbe telt egy szerelmi csalódás után hogy elfelejtse teljesen az illetőt?

Figyelt kérdés
már január óta szakítottunk, de én még mindig nem tudom elfelejteni, nem tudom mit csináljak, csak arra tudok gondolni milyen jó volt vele..azon imádkozok nehogy lássam valahol, mert ha látom megszakad a szívem h már nem az enyém.. és ennek ellenére mindig látom valahol..nagyon el vagyok keseredve..:( már sosem fog elmúlni?? 20/L, 6 hónapig jártunk
2009. szept. 18. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet sosem.

Akit őszintén szerettél, a részeddé válik.

Én 5 évig voltam vele, 4 éve lett vége de még ma is sirni tudok ha rá gondolok, eldobnék mindent ha elémállna, minden este vele álmodok, szóval reménytelen.

Őszintén szerettem, szeretem és nem hiszem változna ez, csak megszokom.

Legbelül összetartozunk, pedig neki is, nekem is van más.

Áll. feleakkora idő kell hogy elfelejtsd mint amennyit jártatok, de szerintem lehetetlen.

2009. szept. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az elsot elfelejteni 17 evessen nagyon nehezen ment majdnem egy evbe telt aztan a tobbit mar sokkal konyebben.Majd 5 evi egyutteles utan mikor elhagytam az illetot, elfelejteni nagyon ment ugy mint tarsat ,mert mar elmult a szerelem de az eletembol soha nem tudom sajnos kitorolni tul mely fajdalmas dolgokat hagyott maga utan. Pedig mar 29 vagyok, ket gyermekes anyuka.

azt tanacsolnam probalj meg massal foglalkozni tehat menj szorakozni es probalj meg lassan massal megismerkedni ne az elozot sirasd.

2009. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 16 és fél éves voltam mikor összejöttem az első igazi szerelmemmel, 4 és fél évig voltunk együtt. Fél évig férfira nem néztem, képtelen voltam mással összejönni. Azóta eltelt 3 év. Új kapcsolatom van 2 éve, de sokszor gondolok az "elsőre". Soha nem fogom és szerintem Te sem fogod elfelejteni, előző hozzászólót idézem : "részeddé vált"
2009. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen elfelejteni talán sosem fogod, de később nem fog ennyire bántani...nyugi az idő mindent meggyógyít...sokat nem tehetsz sajna...

2009. szept. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!