Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi csalódás után mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi csalódás után mi a megoldás? Részletek lenn

Figyelt kérdés

Kirugott a friss baratnőm 1 hónap után és elég szarul érzem magam.az első sokk os időszak 1 napig tartott, utána azt találtam megoldásnak hogy elkezdek csajozni.nyilvan azt tervezem hogy mindenkit megkurjak, de azt erzem hogy nagyon gyorsan potolnom kell az erzest.

20+ vagyok es ez volt az elso normalis kapcsolatom es beletettem 120 szazalekot.ugyerzem ő is beletett mindent, nem erzem magam atverve,megcsalva, de megis azt mondta nem akarja folytatni mert nem erzi azt amit kellene.

En azt tudom hogy most jol esik kozeledni mas lanyok fele bar nagyon nagyon bant az egesz dolog.

Ezutan kicsit felek majd ilyen hamar ennyi erzest taplalni valaki irant de sajnos mivel meg naiv tapasztalatlan fiu vagyok ezert nem tudom a kellő egyensúlyt, csak a vegleteket.

Kérlek adjatok tanácsokat.


2011. júl. 12. 03:21
 1/3 anonim ***** válasza:
tehát te tulajdonképpen szerelmes voltál a lányba?
2011. júl. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azthiszem igen.
2011. júl. 12. 07:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj... szerintem a lány még igen is őszinte volt...és köszönd meg neki.... Sok lány sajnálatból együtt van a másikkal, csak mert a másik szereti és nem akarja, hogy szenvedjen. Ha ő nem érzi azt, amit kellene, akkor tényleg nem sok az értelme... Egy igazi szerelem, meg jó kapcsolatnál oda-vissza megy az egész... Ha ő nem érzi, egyértelmű.... te felejtesz és ő is megy tovább... Ezt fel kell fognod, megértened... Nem tudsz mit csinálni... Keress új csajokat... Szerintem egy ideig ne nagyon gondolkozz szerelemben, és ne is akarj komolyabb kapcsolatot... alakul az magától is, hidd el nekem. :) Fiatal vagy, vagyis velem egykorú vagy, de neked nem volt még sok kapcsolatod... Mikor akarsz élni? Kiélni magad? 30évesen? Most menj, csajozz, bulizz.... Buliknál úgyis a sok részeg pitsa... ami manapság nagy divat lett sajnos... Az ilyeneket meg szerintem használd ki nyugodtan... Ráérsz még komoly kapcsolattal.... :) Ha neked meg ezek nem mennek, akkor legyél türelmes, ismerkedj, aztán gyere össze azzal aki megmozgatja az érzelmeidet, fantáziádat. :) Szerintem így ennyi. remélem ezzel valamit segítettem :)
2011. júl. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!