Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek várnom kéne vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek várnom kéne vagy lépnem?

Figyelt kérdés
1 hónap alatt még csak háromszor találkoztam a sráccal, de mivel egy suliban járunk, nem vagyunk idegenek egymás felé. Először 10 percet sétáltunk és már is lesmárolt amin kicsit meg is lepődtem, de ezt leszámítva szimpatikus srácnak tűnt szóval elhívott randira amire el is mentem csak, hogy azóta volt kettő is és egyszer sem fogta meg a kezem vagy adott volna puszit legalább... és tudom, hogy nyár van, de alig találkozunk még ha tudom, hogy én nagyon is érdeklem őt! Én arra gondoltam, hogy ha megint nem lép a következő randin, akkor megmondom neki, hogy ez így nekem nem lesz jó... Ti mit tennétek a helyemben? :( Én 16L vagyok és a srác pedig 17
2013. júl. 11. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
lépj
2013. júl. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem is kicsit durva h 10 perc séta majd egy smárolás de van ez így nem bírta magában tartani az érzéseit , de ez nem baj ha nem szól már 1 mukkot sem facén sem (ha van ) akk próbálj meg csak annyit megkérdezed h van és akk erre is reagál vmit ha minden renben köztetek ha van még kérdésed privátba írd
2013. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!