Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ittasan voltatok már randizni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ittasan voltatok már randizni? Vagy randiztatok már alkesszal, csajok?

Figyelt kérdés

Mert én erősen alkoholista vagyok tini korom óta. Amikor reggelente fel kellek mindig megiszok 2 doboz sört, majd nap közben is becsúszik egy kis vodka....

Mostanában szoktam randizni menni, de a 10-ből 8 csaj visszautasít, mert vicces, jópofa, sármos vagyok, csak nem egy alkoholistát akarnak maguknak. De én egy komoly párkapcsolat miatt, nem szoknék le a piáról. Mert buliban úgyis halálra isszuk magunkat, a csajokkal, csak nem maradnak velem.



2013. júl. 11. 16:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%
Majd a detoxban fogsz találni hozzád illő lányt.
2013. júl. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 ameoland ***** válasza:

Amíg te magad nem szeretnél,addig úgy se fogsz felhagyni az ivással,jól gondolom?

Akkor viszont tarts mértéket. Apám öccse is ezt csinálta,hogy csak buli jellegű helyzetben iszik gátlástalanul, a napi adagot meg megszabta és beosztotta. Így pia hatása alatt volt,de "józan". Neki is van felesége x barátnő után. Annyi, ha megsértődsz ha nem, hogy ne az úgymond "felsőbb kategóriás" lányokból szemezz.

2013. júl. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem tartom magam sem alsó,sem -középkategóriás csajnak,nem vagyok sem csúnya sem buta,mégis sokáig kitartottam egy hasonló ember mellett,mint a Kérdező.Sajnálom azt a lányt,akinek az ötévnyi szerelménél és kitartásánál fontosabb volt az ital,és azt az embert is,aki ezt választja.

Kérdező!Szerintem mindenki jobban jár,ha egyedül maradsz az alkohollal.

2013. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nagyon relatív. Azt tudom tanácsolni, hogy randizz alkesz csajokkal, majd eldöntöd te is, hogy akarnál-e magadnak olyan csajt.

Tartós kapcsolatba nekem sem kell piás pasi, viszont egy laza, alkalmi füves(nem drogos) gyerekkel jól tudom érezni magam, de azért ha már randiról lenne szó, akkor szeretném a józan fejét megismerni.

2013. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!