Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztatok olyan valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok olyan valakivel akinek ugyanaz a családneve volt mint neked? (Gyengébbek kedvéért nem vagyok perverz, nyilván nem családon belüli randizásra gondoltam, és azért nem is a gyakoribb családnevekkel rendelkezőkre mint pl. Tóth vagy Kovács. )

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 23:07
1 2
 1/12 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Nem mivel az én családnevem eléggé ritka és nagy valószínűséggel ilyen családnévvel valami távoli ágról de rokon vagyok az illetővel
2012. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért a neve miben befolyásolja a személyiségét ha szabad megkérdeznem ?
2012. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 sambora11 ***** válasza:
Hát elég furcsa lehet, de gyakori neveknél ezen gyorsan tovább lehet lépni. :)
2012. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Francba kérdezö, én pedig akartam mondani hogy a kishugomat tolnám minta lopott biciklit.. má ha lenne pesze :(
2012. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja a harmadik randin derült ki. Annyira nem zavart. Névfelvétel jó lesz. Dr.Weineckerné Dr. Weinecker Kitti. T nélkül. :D
2012. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
én nem,de az egyik haverom már igen. Sőt nem csak randizgatnak,hanem az egy komoly kapcsolat. A családnevük: Géczi
2012. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem befolyásol, csak érdekel, hogy történt e ilyen valakivel.
2012. júl. 6. 23:11
 8/12 anonim ***** válasza:
lol a 47%os doktor, hazudjál hihetöbbet majomarcu.
2012. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pedig jogi doktor vagyok picinyem.
2012. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

a % arányok nem mindig a műveltséget/tanultságot tükrözi,hanem az őszinteséget.mert hát sokan nem tudják elfogadni:)

amúgy meg a te % magasabb mégis csak egy paraszt hozzászólást tudtál összehozni;D

2012. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!