Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ittasan voltatok már randizni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ittasan voltatok már randizni? Vagy randiztatok már alkesszal, csajok?

Figyelt kérdés

Mert én erősen alkoholista vagyok tini korom óta. Amikor reggelente fel kellek mindig megiszok 2 doboz sört, majd nap közben is becsúszik egy kis vodka....

Mostanában szoktam randizni menni, de a 10-ből 8 csaj visszautasít, mert vicces, jópofa, sármos vagyok, csak nem egy alkoholistát akarnak maguknak. De én egy komoly párkapcsolat miatt, nem szoknék le a piáról. Mert buliban úgyis halálra isszuk magunkat, a csajokkal, csak nem maradnak velem.



2013. júl. 11. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Volt alkoholista családtagom... Szokj le, mert undorító és szánalmas.
2013. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem és nem is tervezek
2013. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással nincs min csodálkoznod...(ismerős a stílus egyébként)
2013. júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem,mindkettő elkerült szerencsére idáig.
2013. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nem még nem de nem is szeretnék és akkor mit akarsz egyedül maradni és futókapcsolatokon éli vagy szeretnél egy baarátnőt aki veled is marad nem csak egy estéig és látod ezt te isleírtad vicces, jópofa srác vagy és ha leszoknál a piáról akk még szeretnének is a csajok szóval tiéd a döntés

futókapcsolatok vagy egy baarátnőt aki veled is marad nem csak egy estéig

2013. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Miért lenne undorító és szánalmas? Jól bírom a piát és szerettem is inni. Nem az a agresszív belekötök mindenkibe fajtájú vagyok.
2013. júl. 11. 16:23
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Jellemzően mindenki azt hiszi magáról, hogy jól bírja a piát, akkor is, amikor seggrészeg:(
2013. júl. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ameoland ***** válasza:
Nagyapám is idővel töménnyel indított,folytatott és fejezte be. Lett nője, gyereke és egy kb 20-30 évvel megrövidített élete. Ő is csak sörözgetve kezdte. Csak mikor nagymamámmal összejött akkor még csak heti 1-2 ment le...gyors válás ahogy rosszabbodott. Senki nem szereti az alkeszokat...csak egy másik alkesz. Szerintem ha nem változtatsz, ebben gondolkodj.
2013. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudom. Előző barátnőm is azért dobta az 5 éves kapcsolatunkat, mert túl sok pénzt költöttem a piára. Volt, hogy 1 hónapban 120 litert is megittunk a haverokkal , és rengeteg pénz elment. De nem tudok róla leszokni, mert szeretem és jó is.
2013. júl. 11. 16:33
 10/14 anonim ***** válasza:
Na azért az túlzás hogy senki nem szereti az alkeszokat. Az italgyárak pl. csípik őket. Meg az adóbevételhez is rendesen hozzájárulnak, már ha nem ülnek később be a kórházba. Meg a homokosokkal egyetemben ők is csak csökkentik a konkurenciát. Szerintem nyugodtan maradj csak alkesz, olyannak is kell lenni valakinek.
2013. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!