Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet msn-en "jól"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet msn-en "jól" csajozni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 16:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
nos. eddig mindenki csak azt írta, hogy nem lehet msnen jól ismerkedni, mert személytelen, és az emberek nem azt az oldalukat mutatják, amik valójában. most ezt én meg fogom cáfolni. egy elég zárkózott ember vagyok élőben ismerkedni nem nagyon merek. így hát ha épp kedvem tartja, akkor ezt ilyen profilos oldalakon teszem meg, de ott is nagyon megválogatom, hogy kit veszek föl msnre. na, ha valaki folkerült az msn listámra, én nem játszom meg magam, teljesen őszinte vagyok. ha valaki szimpatikus, akkor viszonylag soká találkozok vele, és általában nem is kérek róla képet, mert teljesen fölösleges számomra. szóval mondjuk ha 2-3 hónapig rendszeresen keres engem, beszélget velem, és még mindig érdekes társaságnak tartom, akkor találkozok vele. és nem hiszem, hogy valaki három hónapig folyamatosan megjátszaná magát, persze, gondolom van ilyen is, nekem még ilyesmivel nem volt dolgom. és mivel már azért tudok róla pár dolgot, így sokkal nyitottam vagyok vele személyesen első találkozáskor. így szereztem egy nagyon jó barátot, akit már egy éve ismerek, és a mostani párommal 2 éve beszéltem először, hasonló módon, és már 1 éve együtt vagyunk. szóval ha őszinte vagy, és más őszinte embereket találsz, ami természetesen szerencse kérdése, akkor bármi kialakulhat, de természetesen a fontosabb lépéseket úgyis személyesen kell megtenned, a a kezét nem tudod megfogni virtuálisan, mint ahogy megölelni sem, rámosolyogni sem, és megcsókolni sem.
2008. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
56%
Hogy lehet MSN-en csajozni? :O
2008. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
Onnantól lehet csajozás, mikor már kialakult. Már meg van a bizalmi viszony, kicsit alaposabb ismerettség, stbi.. és emellett tök jól kijöttök :)
2008. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%
A 3. válasznak adok igazat! EGY FOS ! És ezt ugy mondom hogy én is nap mint nap csinálom. De nek maz a szerencsém hogy élőben is és ott szeretek! Szal msn en csak "szórakozok" de ott aztán ne mlehet semmit hidd el . Aki meg vagánykodik hány nőt szed fel msn en az 1 tál fos****bocsika:D
2008. jún. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

csá hogy kéne msn-en randit kérni?

mert kb van kösztünk vagy 350kilométer

2008. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 csiber ***** válasza:
87%
Egyetértek azokkal, akik ugy gondolják, hogy az msn egy személyiség romboló hatásu. Mert az. MSNen soha az életben nem fogsz egy normális lányt se találni, és igazuk is van abban, hogy mikor élöben találkoztok, megse fogtok tudni szólalni. Lányt csakis személyesen lehet felszedni, mert a lányok igénylik a személyes kontaktust, hogy lássák milyen vagy, milyen az alakod, meg a szokásos dolgok.. ebbe most nem mennék bele, de mindenki tudja hogy a lányok miket figyelnek egy pasinál. A lényeg a lényeg: CSAJOZNI CSAKIS SZEMÉLYESEN, és maximális bátorsággal. UI: Akik hasonlót irtak mint én, kaptak + pontott.
2009. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
85%

16 éves lány vagyok.. És nincs TELJESEN igazuk a válaszolóknak. 'Csajozni' hát, az tényleg kicsit furcsa, bár attól függ hogy érted.. Először is, ugyanúgy lehet bókolni mint élőben, az nagyon jól esik. Ha ismered/láttad már élőben, de kicsit félénk vagy, szerintem nem baj, ha először MSN-en próbálod meg valamennyire megismerni.

Pár tanács: ne mindig te írj, rá, de ha ő kezdeményez, lelkesen fogadd; ne csak te kérj tőle képet, te is küld; gyorsan válaszolj(és jókat!); ne legyen sok hibád.

Attól még, hogy MSN-en beszéltek, ugyanúgy fokozatosan térj rá a témára (nekem volt már rossz élményem, egy hétig nagyon aranyos volt, élőben minden nap láttam a suliban, de inkább csak köszönt, nem beszélgettünk, aztán kijelentette hogy le akar velem feküdni...) Hát ilyet ne csinálj, de egyértelműen mondd meg, hogy tetszik. Élőben is menj oda hozzá. Hívd el valahová.


DE az tuti, hogy élőben sokkal természetesebb, meg jobb is ! Inkább azt válaszd^^

2009. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
igaz msn-en csak talit jó megbeszélni így is tettem és sikerült a dolog köszi mindenkinek aki segített!
2009. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Szerintem ezt nem msnen kéne -.- ha csajozni akarsz akkor nyomd ki a gépet és irány az utca/diszkó vagy bármi és élőben nyomd :) ott legalább tudod kivel beszélsz, de msnen bárki bármit mondhat érted...
2010. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
xD
2010. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!