Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet msn-en "jól"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet msn-en "jól" csajozni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 16:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Úgy kell elkezdeni, hogy először ne csajozás legyen, majd kialakul. Máshogy nem nagyon megy. A csajok márcsak ilyenek...
2008. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
és mikortól legyen csajozás kb.? :)
2008. jún. 24. 16:57
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem élőben jobban lehet csajozni, de ez ízlés kérdése. Ha csak arra vágysz, hogy valami kis hülye p*csa mutogassa neked a melleit (amik még ki se fejlődtek), akkor viszont jó lehet az MSN.
2008. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
csakhát élőben szinte semmi tapasztalatom sincs...
2008. jún. 24. 17:03
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Az MSN az egy fos.

MSN-en csajozni egy baromság, csak a lúzerek használják arra.

Max. arra használd, hogy a randit lebeszéled vele. Komolyan.

Az idióta számítógépb*zi kockagyerekek próbálnak így lányokat felszedni, akik életükben nem mertek még megszólítani egy lányt. Egy tök jellemtelen, személytelen dolog. gondold végig, utána 1. találkozásokr mit fogsz neki mondani? "ÖÖÖö...izé... jó volt a macis szmájli, amit küldtél tegnap.." Ugyanolyan zavarban leszel, mint ha MSN nélkül találkoztál volna vele.


Gondoljátok át, mielőtt lepontoztok :D

2008. jún. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
add magadat.. semmibe se hazudj és ennyi.
2008. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

A technika fejlődése azért nem teszi fölöslegessé a valódi emberi kontaktusokat. Iwiw, msn, chat stb stb és egyéb virtuális médiumok szerintem teljesen alkalmatlanok egy valódi partnerkapcsolat kialakítására és elmélyedésére. Ha már mindenáron virtuálisan akarsz párt szerezni, akkor inkább keress valami társkereső megoldást. Idétlen dolog, de állítólag működik.

A tiszta virtuális ismerkedés akkor működne, hogyha mindenki a valós énjéről és az igazat, csakis a színtiszta igazat vallaná és őszinte lenne. De nem azok az emberek. Sajnos.

Miért nem jársz inkább emberek közé?

2008. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Egy chat vagy msn stb. nagyon személytelen az ismerkedés.Itt mindenki azt ír magáról amit csak akar,és sokszor egyáltalán nem fedi a valóságot.Élőben ismerkedj inkább én azt tanácsolom.
2008. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Az öcsém 15 éves volt, mikor bekötötték hozzánk a netet. Persze rögtön rámozdult a chatre, msn-re. MEGTILTOTTAM neki, hogy chateljen, és hétvégenként is kituszkoltam a lakásból, ne otthon üljön. Utált érte, de én hajthatatlan voltam. Azóta 18 éves elmúlt, és belátta, hogy igazam volt. Már nem probléma neki egy csaj felszedése sem, mert nem az internetről tanulta. Ne is kezdd el az msn-en csajozást, dobd be magad élőben, majd kialakul.
2008. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Msn-en nem lehet csajozni. Azon beszélgetni lehet, barátokat szerezni esetleg, van elég tapasztalatom ebben, megismertem csajokat minden szép és jó, aztán élőben meg egy nagy csalódás mert fele sem igaz annak amit mondanak... Na meg mikor képet küldenek, szinte tökéletesek rajta, aztán élőben meg sem ismertem annyira másképp néz ki. Inkább járj bulizni és ott ismerkedj, sokkal jobb, és elsőre lehet hogy nem úgy tűnik, de könnyebb is.
2008. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!