Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mit lehet reagálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet reagálni?

Figyelt kérdés

Randin vagytok egy lánnyal, kerthelyiségben iszogattok, asztalon kint van a telefonotok, mert éppen mutattatok neki valamit. Odajön egy volt osztálytárs, aki lány, ad-kap egy puszit, kérdez párat, majd tovább áll, észlelve, hogy zavaró tényező. A lány, akivel randiztok, idegesen elkezd kérdezősködni, féltékenységi jelenetet rendez (első randin!), lek.vázza a másik csajt, felkapja a mobilotok, majd belevágja az italba és elrohan.


Ez tulajdonképpen garázdálkodásnak minősül, nemde? Ilyen helyzetben hogy reagálnátok? Egyáltalán jogos a fellépése az alapszituáció miatt?



2013. júl. 6. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Az is biztos, hogy az ilyen csajjal utána kibékülnék, megkefélném aztán lelépnék szó nélkül. :D
2013. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
A fejéhez basztam volna egy öntöttvas hamutálat azzal a lendülettel az idegbajos kurvänäk.
2013. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kérnék egy konyakot és hálát adnék a jó istennek,hogy ennyivel és ilyen hamar megúsztam ezt a hülye tyúkot
2013. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem hagynám ennyiben, hogy elrontsa a mobilom.
2013. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mellékesként megjegyezném, 100 ezer forint értékű mobilról van szó, amire nem két perc összespórolni a pénzt.
2013. júl. 6. 23:12
 6/11 anonim ***** válasza:
küldj neki felszólítást, aztán indíts polgári peres eljárást, de az kb. 5 év lesz mire meglesz a zsozsó. :(
2013. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mivel nekem is voltak már "érdekes dolgaim" az életem során nem csinálnék nagy ügyet belőle, sőt az az igazság, hogy ezzel a lépéssel nálam bevágódna a csaj..nekem szimpatikus lenne, hogy féltékeny( imádom a féltékeny nőket..imponáló)

szóval higgadtan megbeszélném vele, hogy ez mi volt...és természetesen a mobilom kifizettetném vele..de szerintem a csaj ezt magától is felajánlaná békülés után, hogy megtéríti az árát...aztán persze még azt is jogosan elvárhatnám, hogy majd ő is tolerálja az én esetleges agybajaim :-)Lehet fura, de nekem az összes exbarátnőmmel az volt a bajom, hogy nem féltékenykedtek..nem kértek számon...vagyis szerintem egy sem szeretett igazán..egy ilyen csajért a két kezem összetenném! Na de kinek a pap kinek a papné..gondolom neked nem jött be! :-) Ráadásul lehet megcsalta a volt párja vagy valami trauma érte anno és lelkileg ilyen lett tőle..nem szabad elítélni rögtön!

2013. júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha első randin ilyenre képes, mi lenne később? Bennem inkább ez zajlik le.
2013. júl. 6. 23:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Hidd el nagyon szégyellheti magát...ráadásul nem tudom mennyire ismered a múltját, de egy megcsalásos történet rendesen hazatudja vágni az embert évekre..lehet kissé paranoid lett..félreértette a osztálytársnődet meg a szitut és robbant a bomba! Szerintem már lehiggadt..hívd fel vagy keresd meg és beszéljétek meg! Mindenki csinált már nagy hülyeséget az élete során amire nem büszke...amit másképp csinálna..szegény lány most rendesen mellényúlt, de szerintem megérdemel egy második esélyt! Én adnék neki! Te pedig dönts belátásod szerint!
2013. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
"Hallani sem akarok rólad, menj a k.vádhoz, az biztos elnézőbb." Nem úgy tűnik, hogy hajlana a békülésre, én pedig nem fogok könyörögni senkinek, főleg ezek után. Ha valami komolyabb történt volna, még meg is érdemelném. De így... Ne rajtam legyen levezetve a feszültség mások miatt, nem vagyok én kosárpalánk.
2013. júl. 6. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!